
Zwembad De Windas
Op een luchtbed een film kijken? Dat kan bij zwembad de Windas tijdens een echte Drijf-in bioscoop!
Op een luchtbed naar een film kijken in een echte drijf-in bioscoop? Hoe cool is dat?! Dit is één van de mogelijkheden om je feestje te vieren in zwembad De Windas. Check de website wanneer er een film draait!
Of wat dacht je van discozwemmen? Ben je tussen de 7 en 12 jaar oud, dan kun je iedere eerste vrijdagavond van de maand komen feesten, dansen, zwemmen tijdens het discozwemmen met dj.
Vier je je feestje tijdens het discozwemmen of tijdens de drijf-in bioscoopavond, dan zijn de kosten € 14,35 per kind inclusief zwemmen, dansen of film kijken en eten.
Je kunt je partijtje ook samen vieren met Jip het Nijlpaard. Na het spelen en zwemmen met vriendjes en vriendinnetjes staat er een Jip’s HIPPO MEAL voor je klaar. Kosten zijn € 11,20 per kind. Op de website vind je wanneer je je feestje kunt vieren.
Nog op zoek naar een leuke traktatie, kijk dan eens op ons overzicht met traktatie-ideeën.
Zwembad De Windas
Berkelseweg 95
2661 AK Bergschenhoek
Openingstijden
Check de website.Prijs
Zie overzicht.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.
Leuke zelfmaakideetjes en tips voor Moederdag
Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete Moederdag-verrassingen.
5 x ontbijten, brunchen, lunchen en high-tea op Moederdag
Wil je op Moederdag, zondag 11 mei, moeder verrassen met een leuk uitje? Dat lukt vast met deze moederdagtips voor ontbijt, brunch, lunch en high tea in de regio Rotterdam!