Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feest bij Circus Rotjeknor

Je verjaardag vieren in het circus? Dan kan bij Circus Rotjeknor!

Wat is er leuker dan je verjaardag vieren in het circus? In de mooie oefenruimte, Fenixloods 2 op Katendrecht (recht tegenover Hotel New York), heeft Circus Rotjeknor een prachtige plek voor een geslaagde verjaardag!

En wat een superleuk programma!

– Bij binnenkomst staat de limonade voor iedereen klaar. Wil je trakteren op taart? Neem die dan gezellig mee.

– Na de limo (en taart?) krijg je een circusles waar je lekker heel veel zelf kunt oefenen.

– De laatste 15 minuten van het feest treed je op en daarvoor mag je zelf je publiek uitnodigen. 

Het hele programma duurt een uur en drie kwartier. De feestjes zijn geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar. 

Klik voor meer info op de roze button!

Tip: volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips om te delen! 

Circus Rotjeknor

Dolf Henkesplein 15

3072 LN Rotterdam

Openingstijden De circusfeestjes kunnen gegeven worden op woensdagen (13.00 - 14.45 uur), vrijdagen (15.15 - 17.00 uur), zaterdagen (14.15 - 16.00 uur of 16.15 - 18.00 uur) en zondagen (13.15 - 15.00 uur of 15.15 - 17.00 uur)
Prijs € 175,- per feestje met maximaal 15 kinderen. Voor maximaal 25 kinderen zijn de kosten € 225,-
Mail direct

Mail direct naar Circus Rotjeknor

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

5 x ontbijten, brunchen, lunchen en high-tea op Moederdag

Wil je op Moederdag, zondag 11 mei, moeder verrassen met een leuk uitje? Dat lukt vast met deze moederdagtips voor ontbijt, brunch, lunch en high tea in de regio Rotterdam!

Leuke zelfmaakideetjes en tips voor Moederdag

Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete Moederdag-verrassingen.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief