Feest bij Circus Rotjeknor
Je verjaardag vieren in het circus? Dan kan bij Circus Rotjeknor!
Wat is er leuker dan je verjaardag vieren in het circus? In de mooie oefenruimte, de Fenixloods op Katendrecht (naast Kantine Walhalla), heeft Circus Rotjeknor een prachtige plek voor een geslaagde verjaardag!
En wat een superleuk programma!
– Bij binnenkomst staat de limonade voor iedereen klaar. Wil je trakteren op taart? Neem die dan gezellig mee.
– Na de limo (en taart?) krijg je een circusles waar je lekker heel veel zelf kunt oefenen.
– De laatste 15 minuten van het feest treed je op en daarvoor mag je zelf je publiek uitnodigen.
Het hele programma duurt een uur en drie kwartier. De feestjes zijn geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
Klik voor meer info op de roze button!
Tip: volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips om te delen!
Circus Rotjeknor
Dolf Henkesplein 15
3072 LN Rotterdam
Openingstijden
De circusfeestjes kunnen alleen gegeven worden op zondagen van 13.00 - 14.45 uur en van 15.15 - 17.00 uur.Prijs
€ 220,- per feestje met maximaal 12 kinderen. Voor maximaal 20 kinderen zijn de kosten € 270,-Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam
Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.