Feest bij Circus Rotjeknor
Je verjaardag vieren in het circus? Dan kan bij Circus Rotjeknor!
Wat is er leuker dan je verjaardag vieren in het circus? In de mooie oefenruimte, de Fenixloods op Katendrecht (naast Kantine Walhalla), heeft Circus Rotjeknor een prachtige plek voor een geslaagde verjaardag!
En wat een superleuk programma!
– Bij binnenkomst staat de limonade voor iedereen klaar. Wil je trakteren op taart? Neem die dan gezellig mee.
– Na de limo (en taart?) krijg je een circusles waar je lekker heel veel zelf kunt oefenen.
– De laatste 15 minuten van het feest treed je op en daarvoor mag je zelf je publiek uitnodigen.
Het hele programma duurt een uur en drie kwartier. De feestjes zijn geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
Klik voor meer info op de roze button!
Tip: volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips om te delen!
Circus Rotjeknor
Dolf Henkesplein 15
3072 LN Rotterdam
Openingstijden
De circusfeestjes kunnen alleen gegeven worden op zondagen van 13.00 - 14.45 uur en van 15.15 - 17.00 uur.Prijs
€ 220,- per feestje met maximaal 12 kinderen. Voor maximaal 20 kinderen zijn de kosten € 270,-Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
FunZone kinderfeestje
Vier je kinderfeestje bij FunZone in Barendrecht of Oud-Beijerland en heb een dag vol plezier!
Feestje bij Villa Zebra
Nodig je vriendjes en vriendinnetjes uit in Villa Zebra voor een feestelijk en creatief verjaardagsfeest!
FunZone Barendrecht feestje
Vier je kinderfeestje bij FunZone Barendrecht en heb een dag vol plezier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 bijzondere musea in en om Rotterdam!
Denk jij bij een museum meteen aan schilderijen en beelden? Dat kan natuurlijk, maar er zijn nog veel meer andere en soms héle bijzondere musea in de regio Rotterdam die óók superleuk zijn voor kids. Wij hebben de meest originele op een rijtje gezet. Stuk voor stuk een bezoek waard! Ga je mee?
7x ontsnappen! Coole escaperooms in en om Rotterdam
Escaperooms zijn helemaal hot! Met thema’s als een tijdmachine, wereldreiziger en bonte beestenboel zijn veel ontsnappingskamers in de regio ook heel geschikt en súperleuk voor kinderen! Er is zélfs een escapebus én een escape eiland! Te gek voor een familie-uitstapje, een kinderfeestje of team-uitje! We hebben 7 héle leuke op een rijtje gezet.
10 kekke kinderwinkels in Gouda
Wij gaan altijd met veel plezier een dagje shoppen in het mooie en sfeervolle Gouda! Je scoort er de leukste kleding, cadeautjes en speelgoed bij unieke kinderwinkels in het centrum van de stad. We hebben onze favorieten je op een rijtje gezet. Veel shopplezier!