Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feest bij Circus Rotjeknor

Je verjaardag vieren in het circus? Dan kan bij Circus Rotjeknor!

Wat is er leuker dan je verjaardag vieren in het circus? In de mooie oefenruimte, de Fenixloods op Katendrecht (naast Kantine Walhalla), heeft Circus Rotjeknor een prachtige plek voor een geslaagde verjaardag!

En wat een superleuk programma!

– Bij binnenkomst staat de limonade voor iedereen klaar. Wil je trakteren op taart? Neem die dan gezellig mee.

– Na de limo (en taart?) krijg je een circusles waar je lekker heel veel zelf kunt oefenen.

– De laatste 15 minuten van het feest treed je op en daarvoor mag je zelf je publiek uitnodigen.

Het hele programma duurt een uur en drie kwartier. De feestjes zijn geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.

Klik voor meer info op de roze button!

Tip: volg je ons al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips om te delen! 

Circus Rotjeknor

Dolf Henkesplein 15

3072 LN Rotterdam

Openingstijden De circusfeestjes kunnen alleen gegeven worden op zondagen van 13.00 - 14.45 uur en van 15.15 - 17.00 uur.
Prijs € 220,- per feestje met maximaal 12 kinderen. Voor maximaal 20 kinderen zijn de kosten € 270,-
Mail direct

Mail direct naar Circus Rotjeknor

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Feestje belevenisboerderij

Ben je jarig geweest of binnenkort jarig? Neem je vriendjes mee naar de belevenisboerderij!

Kookfeestje Kinderkeuken

Vind je koken leuk? Vier je verjaardag dan eens met een kookfeestje bij Kinderkeuken Rotterdam!

Feest bij Adventure City

Klimmen, ziplinen en zelfs een vrije val! Het kan bij het partijtje van Adventure City Rotterdam!

Dansfeestje bij Studio 181

Studio 181 organiseert vet gave kleuter-, kinder-, en tienerfeestjes voor jou!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team

Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.

10x te gekke uitkijktorens in Nederland

In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!

Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Ontdek de 10 gaafste forten van Nederland!

Van Den Helder tot Maastricht zijn er forten, bunkers en vestingsteden. Zet deze kindermusea op je bucketlist voor een gaaf zomeruitje met het hele gezin.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief