Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Happy Italy Kinderfeestje

Je eigen pizza maken & spelen in de ballenbak bij Happy Italy Spijkenisse!

Kinderfeestje pizza bakken, eten en spelen

Is jouw zoon of dochter bijna jarig? Vier het kinderfeestje bij Happy Italy in Spijkenisse! Onder begeleiding van een échte pizza-chef maken de jarige en zijn of haar vriendjes & vriendinnetjes samen hun eigen pizza’s. Gaan de pizza’s in de oven, dan is het tijd om uitgebreid te spelen in het grote indoor speelparadijs (vaak met ballenbak). Natuurlijk wordt er daarna gesmuld van de eigengemaakte pizza’s.

Het feestje wordt afgesloten met diverse sweet pizza’s met Nutella om samen te delen. Dat is toch wel een échte happy birthday!

Het kinderfeestje bij Happy Italy duurt gemiddeld 2 uur en is geschikt voor kinderen van 5 tot en met 10 jaar. Het is optioneel uit te breiden met een ’taartmomentje’ met vrolijke mini muffins en donuts.

TIP: ook leuk om te combineren met een andere activiteit, zoals een bioscoopbezoek.

Je reserveert het kinderfeestje bij Happy Italy heel envoudig door te bellen met de locatie van je keuze.

Voor meer informatie, een vestiging bij jou in de buurt en de menukaart klik je op de roze button.

Op zoek naar een leuke activiteit voor de hele familie? Neem een kijkje op de Eropuit-pagina!

Happy Italy Spijkenisse

Markt 42

3201 CZ Spijkenisse

Openingstijden Woensdag en zaterdag om 12:00 uur en 14:00 uur
Prijs € 7,25 per kind
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

Leuke zelfmaakideetjes en tips voor Moederdag

Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete Moederdag-verrassingen.

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

5 x ontbijten, brunchen, lunchen en high-tea op Moederdag

Wil je op Moederdag, zondag 11 mei, moeder verrassen met een leuk uitje? Dat lukt vast met deze moederdagtips voor ontbijt, brunch, lunch en high tea in de regio Rotterdam!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief