Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Terug-in-de-tijd-feestje

Met het kinderfeestje in Huis Van Gijn ga je een eeuw terug in de tijd!

Ga terug in de tijd met dit kinderfeestje!

Ontdek verkleed als knecht of dienstmeid dit statige museumhuis. Ga op zoek naar de mooiste plekjes en de vreemdste voorwerpen!

Tijdens deze feestelijke middag kom je alles te weten over het leven van 100 jaar geleden en richt je ook nog eens jouw eigen droomhuis in.

Rondleiding en creatieve workshop

Het feestje bestaat uit:
– een interactieve rondleiding in Huis Van Gijn met creatieve workshop
– feestelijke aankleding
– etagère met zoetigheid of appeltaart en ranja
– maximaal 10 kinderen
– inclusief museumentree
– exclusief eten en drinken begeleiders

Het feestje duurt ongeveer 2,5 uur.

Kijk voor alle informatie op de website van Huis Van Gijn, klik hiervoor op de roze button.

Tip: uit eten met de kinderen? Kijk in onze categorie Uit eten voor kindvriendelijke restaurants in de regio!

Huis Van Gijn

Nieuwe Haven 30

3311 AP Dordrecht

Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Huis Van Gijn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

De leukste vaartochten met kinderen in en om Rotterdam

De zomer is hét moment Rotterdam en omgeving vanaf het water te ontdekken. Stap samen aan boord van een rondvaart, vaar zelf door de havens of beleef de havengeschiedenis vanaf een historisch schip. Wij kregen bij Port Pavilion - hét startpunt voor de leukste havenuitjes - een aantal superleuke tips voor vaartochtjes in de regio, voor een heerlijke dag op het water met de hele familie.

Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.

Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.

Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!

Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief