Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dansfeestje bij Joy2dance

Wil je met je verjaardag lekker dansen? Vier je feestje bij Joy2dance!

Ben jij gek op dansen? Nodig je vriendjes en vriendinnetjes uit voor een gaaf dansfeestje! Kies je voor een 1,5 uur durend feestje, dan ga je dansspelletjes doen op muziek en laat je een zelfgemaakte dans aan de ouders zien. Tussendoor is er tijd voor om wat lekkers te eten en te drinken.

Als je kiest voor een 2,5 uur durend feestje begin je met een creatieve activiteit: het maken van een rokje of versieren van een t-shirt. Na het eten en drinken van wat lekkers worden er dansspelletjes gedaan en leer je een dans!

Jarigen worden gevraagd wat hun lievelingsmuziek is en daar wordt dan wat leuks mee gedaan.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Joy2dance 2 locaties in Dordrecht

Mail direct

Mail direct naar Joy2dance 2 locaties in Dordrecht

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uitjes aan, op en in het water in de regio Rotterdam

Denk je aan Rotterdam, dan denk je naast de skyline ook aan water, véél water. Daarom hieronder de leukste waterattracties in en om Rotterdam (en iets verder weg) voor je op een rijtje. Veel spetterpret!

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!

Mooie pluktuinen voor kinderen

Zin in een versgeplukt bosje bloemen? In het plukseizoen pluk je lekker zelf bloemen en groenten bij deze gezellige pluktuinen in de regio Rotterdam en daarbuiten! De kinderen kunnen hier op een heerlijk plukavontuur. Want bloemen groeien natuurlijk niet in de supermarkt of in een bloemenwinkel. Bonus: na dit uitje geniet je thuis van een mooi zelfgeplukt boeket.

Sportieve uitjes met kids in Rotterdam

Op zoek naar een sport voor jezelf of je kind? In Rotterdam is er volop keuze: van zwemmen en atletiek tot apenkooien en nog veel meer.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief