Mega Kinderfeestje
Bijna jarig? Mega Training organiseert superleuke en actieve kinderfeestjes!
Feestelijk kinderfeestje met verschillende activiteiten
Ben je bijna jarig en wil je een tof kinderfeestje? Mega Training organiseert toffe, persoonlijke kinderfeestjes.
Ze huren een gymzaal waarin je zelf kan kiezen welke activiteit je wil doen. Wat dacht je van lasergamen of apenkooien? Of toch liever Mario kart, Freerunning of AcheryTag? Het kan allemaal! Er is vrolijke feestmuziek, gezellige slingers en ballonnen en een mega toffe docent. Alle kinderen krijgen na afloop een stoer diploma.
Het enige wat je zelf nog hoeft te regelen zijn lekkere snacks en drinken. Het feestje kan gegeven worden voor minimaal 8 en maximaal 18 kinderen.
Voor meer informatie klik je op de roze button!
Tip: ontvang je onze nieuwsbrief al? Dan ben je altijd op de hoogte van de leukste eropuit tips!
Mega Training
Spoorweghaven 174
3071 ZG Rotterdam
Prijs
Vast tarief: €165,-Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.
Eropuit in de herfstvakantie. Dit zijn leuke tips in de regio Rotterdam!
De herfstvakantie komt eraan, dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk hier een aantal leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur en vrolijke events voor het hele gezin om er samen een fijne tijd van te maken in de herfstvakantie! Allemaal in de regio Rotterdam of iets verder weg.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)