Monkey Town kinderfeestje
Lekker klimmen en klauteren met je vriendjes en vriendinnetjes bij Monkey Town Sliedrecht!
Lekker spelen met je verjaardagsfeestje? Nodig je vriendjes en vriendinnetjes uit voor een middag klim- en klauterplezier bij Monkey Town!
Er zijn gigantische klim en klautertoestellen, vol uitdagende tunnels en geheime gangetjes en natuurlijk de bekende ballenbakken, superlego, trampolines en luchtkussens. Natuurlijk is er tussendoor ook tijd voor wat lekkers en cadeautjes.
Een kinderfeestje is mogelijk vanaf 4 kinderen.
Voor meer informatie over de mogelijkheden en reserveren klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Monkey Town Sliedrecht
Leeghwaterstraat 65
3364 AE Sliedrecht
Prijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam
Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!