Lasergame Kinderfeestje
Speel Fortnite in het echt! Ga Lasergamen met je vriendjes op iedere locatie! Het bos, in het park?
Lijkt het je leuk om in het echt Fortnite, PUBG, Call of Duty of Brawl Stars te spelen? Het kan! Lasergamen is misschien wel het ultieme kinderfeestje voor jou.
OveralLasergamen organiseert & begeleid de feestjes. Je mag zelf kiezen of welke locatie je wilt lasergamen en voor hoelang. Alle deelnemers krijgen een vest en een gun die ze nodig hebben om het spel te spelen.
Lasergamen is geschikt vanaf 8 jaar en kan met maximaal 10 deelnemers gespeeld worden.
Een superstoere activiteit voor zowel jongens als meisjes. Ga jij winnen?
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: in de nieuwsbrief van Kidsproof Rotterdam staan ook leuke tips!
Overal Lasergamen
Deventerpad 1
2652 CC Berkel en Rodenrijs
Openingstijden
Op aanvraagToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
Mamablogger op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof blogster Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie… Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.