Bootcampfeest
Onbezorgde bootcampfeestjes bij Serrah Sport, heel veel verschillende thema's!
Bootcampfeestjes
Niet naar de film of een kringverjaardag, maar een feestje vol spelletjes spelen en vooral actief bezig zijn. De bootcampfeestjes van Serrah Sport zijn niet alleen leuk maar ook gezond. De bootcampfeestjes hebben allemaal hun eigen thema: Leger, Ninja, Geheim Agent, Bootcamp, Piraat, Supermodel, Superheld, Brandweer en Aqua.
Tijdens het feestje komt een gediplomeerd trainer naar jouw locatie naar keuze. Aan de hand van een spannend verhaal wordt het bootcampen opgebouwd.
Extra leuk: als je nu een feestje boekt met de code KidsProof10 dan krijg je 10% korting op de prijs!
Benieuwd naar de mogelijkheden? Voor meer info klik je op de roze button.
Niets missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Serrah Sport
Antonie Heinsiusstraat 48
3135 NB Vlaardingen
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!
Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsreporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.