Ski- of snowboardfeestje
Vier een vette verjaardag op de piste samen al je vriendjes en vriendinnetjes bij Skicentrum Drechtsteden
Op zoek naar een cool outdoor feestje? Dat kan bij Skicentrum Drechtsteden! Hier kan je tijdens je kinderfeestje skiën of snowboarden met al je vriendjes en vriendinnetjes. Het feestje is voor kinderen van alle leeftijden en niveaus.
Skicentrum Drechtsteden heeft 3 leuke arrangementen voor kinderfeestjes:
Arrangement 1: 1 uur les inclusief materiaal, inclusief vrijskien en schiwasser | €17,50
Arrangement 2: 1 uur les inclusief materiaal, inclusief vrijskien, schiwasser, frietje en snack | €22,50
Arrangement 3: 1 uur les inclusief materiaal, inclusief vrijskien, schiwasser, frietje en snack met een leuke kinderdisco en extra schiwasser | €25,00
Kortom, een kinderfeestje bij Skicentrum Drechtsteden beloofd veel ski- of snowboardplezier!
Meer info vind je via de roze websitebutton.
PS. Volg je Kidsproof al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!
Skicentrum Drechtsteden
Vogelaarsweg 1
3313 LL Dordrecht
Openingstijden
Zie website.Prijs
Zie arrangementen.Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.