Partijtje in de Torteltuin
Vier je feestje in speeltuin de Torteltuin en speel met je vriendjes en vriendinnetjes lekker buiten!
De speeltuin heeft een heuse feesttafel en een echte feeststoel binnen. Naast het gebruik van de speeltoestellen is het ook mogelijk om een heel feestmaal te krijgen in de speeltuin.
Kies hiervoor uit een broodje knakworst, pannenkoeken, patat en een snack of poffertjes, met limonade en een ijsje naar keuze. En de jarige ontvangt een cadeautje.
Ook een kinderworkshop behoort tot de mogelijkheden.
Informeer naar de mogelijkheden op de website van de speeltuin. Klik op de roze button.
Het meest complete overzicht van alle actieve kinderfeestjes vind je op onze website!
Speeltuin de Torteltuin
Van Enckevoirtlaan 6
3052 KR Rotterdam
Openingstijden
1 april - 30 septemberMaandag t/m vrijdag 11.00 tot 18.00 uur
Zaterdag en zondag 12.00 tot 18.00 uur
1 oktober - 31 maart
Dinsdag t/m vrijdag 11.00 tot 17.00 uur
Zaterdag en zondag 12.00 tot 17.00 uur.
Prijs
€ 6,- per kind, inclusief eten en drinken.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Escape Room kinderfeestje
Bij dit verjaardagsfeestje ga je puzzels oplossen en veel lol maken, bij Escape Team Rotterdam! (10+)
Feestje bij A Seal
Zeehonden van dichtbij bekijken? Vier je verjaardag bij zeehondenopvang A Seal in Stellendam!
Diva Beautyparty
Jarige diva's kunnen bij Helemaal Mooie Lifestyle een superleuk kinderfeestje vieren!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.
7 x bootje varen met kinderen in regio Rotterdam
Een boot huren met kinderen in de omgeving Rotterdam en een dagje varen wordt bij ons altijd met gejuich ontvangen. Mijn kids zijn waterratten en vinden het heerlijk om te zwemmen en te varen. De hele familie is dan ook vaak op en in het water te vinden. Voor wie zelf geen boot heeft, zijn er gelukkig genoeg adresjes in de regio Rotterdam, Dordrecht en omgeving waar je een boot voor een paar uur of een dag kunt huren. We hebben een aantal verhuuradressen voor bootjes op een rijtje gezet.
Kinderfeestjes vol actie en fun
Een lekker actief kinderfeestje waar de kids het nog lang over zullen hebben? Dan zit je goed in Rotterdam! Van trampoline springen tot spannende escape games en klimmen op grote hoogte; we verzamelden een aantal stoere kinderfeestjes die perfect zijn voor energieke kinderen. En fijn voor jou: je hoeft het niet allemaal zelf te regelen en je kunt kiezen uit verschillende arrangementen. Dat maakt het vaak ook meteen een stuk relaxter voor ouders. Jas aan, vriendjes mee en gaan!