Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Zeehavenkwartier

Kom spelen op de meer dan 25 attracties van Speeltuin Zeehavenkwartier!

Speeltuin Zeehavenkwartier is geopend van eind april tot eind oktober. In de speeltuin vind je meer dan 25 verschillende attracties zoals speelhuisjes, glijbanen, schommels en zelfs een zwembadje!

Natuurlijk kan je hier ook je verjaardag komen vieren, op woensdagen kan je ook de zaal van de speeltuin hiervoor afhuren.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Speeltuin Zeehavenkwartier

Sportlaan 17

3317 ZV Dordrecht

Openingstijden Eind april tot eind oktober
Maandag t/m zaterdag van 11:00 tot 16:00 uur
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Feestje bij Villa Zebra

Nodig je vriendjes en vriendinnetjes uit in Villa Zebra voor een feestelijk en creatief verjaardagsfeest!

Escape Room kinderfeestje

Bij dit verjaardagsfeestje ga je puzzels oplossen en veel lol maken, bij Escape Team Rotterdam! (10+)

FunZone kinderfeestje

Vier je kinderfeestje bij FunZone in Barendrecht of Oud-Beijerland en heb een dag vol plezier!

FunZone Barendrecht feestje

Vier je kinderfeestje bij FunZone Barendrecht en heb een dag vol plezier!

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

10 kekke kinderwinkels in Gouda

Wij gaan altijd met veel plezier een dagje shoppen in het mooie en sfeervolle Gouda! Je scoort er de leukste kleding, cadeautjes en speelgoed bij unieke kinderwinkels in het centrum van de stad. We hebben onze favorieten je op een rijtje gezet. Veel shopplezier!

10 bijzondere musea in en om Rotterdam!

Denk jij bij een museum meteen aan schilderijen en beelden? Dat kan natuurlijk, maar er zijn nog veel meer andere en soms héle bijzondere musea in de regio Rotterdam die óók superleuk zijn voor kids. Wij hebben de meest originele op een rijtje gezet. Stuk voor stuk een bezoek waard! Ga je mee?

7x ontsnappen! Coole escaperooms in en om Rotterdam

Escaperooms zijn helemaal hot! Met thema’s als een tijdmachine, wereldreiziger en bonte beestenboel zijn veel ontsnappingskamers in de regio ook heel geschikt en súperleuk voor kinderen! Er is zélfs een escapebus én een escape eiland! Te gek voor een familie-uitstapje, een kinderfeestje of team-uitje! We hebben 7 héle leuke op een rijtje gezet.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!