Surffeestje
Geef eens een stoer feestje! Vier je verjaardag op de golven bij surfschool de Surfkaravaan.
Onder de rook van Rotterdam ligt de surfspot van de Surfkaravaan, namelijk in Ouddorp. Ouddorp is een ideale plek om te leren surfen; lekker rustig en veilig water.
Hoe vet is het om als verjaardagsfeestje een surffeestje te geven! Surfen is toch supercool? De feestjes zijn leeftijdsonafhankelijk, zolang je maar een diploma hebt. En het maakt eigenlijk niet uit wat voor weer het is. Je krijgt namelijk speciale junior suits aan en die zorgen dat je het niet koud krijgt. Zo is elke dag op het strand een mooie dag!
De kids leren:
– Veiligheid en regels van het golfsurfen
– Bewegingstechniek van het golfsurfen
– Surfboard onder controle houden in de golven
– een golf pakken en er vanaf surfen
Tip: De lessen worden verzorgd vanuit Strandpaviljoen C-side in Ouddorp. Daar is het voor de ouders ook prima vertoeven!
Wil je graag op dagkamp of surfkamp? Dat kan ook! Geïnteresseerd? Klik op de roze button voor meer info!
Tip: Ontvang je onze nieuwsbrief al? Meld je aan en je bent altijd op de hoogte van de leukste activiteiten!
Surfschool Surfkaravaan
Ouddorp
Openingstijden
Van Pasen tot 1 oktober.Prijs
2, 5 uur 17.50 pp; 4 uur 22,50 ppLijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam
Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je!
Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!
Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.