Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Surffeestje

Geef eens een stoer feestje! Vier je verjaardag op de golven bij surfschool de Surfkaravaan.

Onder de rook van Rotterdam ligt de surfspot van de Surfkaravaan, namelijk in Ouddorp. Ouddorp is een ideale plek om te leren surfen; lekker rustig en veilig water.

Hoe vet is het om als verjaardagsfeestje een surffeestje te geven! Surfen is toch supercool? De feestjes zijn leeftijdsonafhankelijk, zolang je maar een diploma hebt. En het maakt eigenlijk niet uit wat voor weer het is. Je krijgt namelijk speciale junior suits aan en die zorgen dat je het niet koud krijgt. Zo is elke dag op het strand een mooie dag!

De kids leren:
– Veiligheid en regels van het golfsurfen
– Bewegingstechniek van het golfsurfen
– Surfboard onder controle houden in de golven
– een golf pakken en er vanaf surfen

Tip: De lessen worden verzorgd vanuit Strandpaviljoen C-side in Ouddorp. Daar is het voor de ouders ook prima vertoeven!

Wil je graag op dagkamp of surfkamp? Dat kan ook! Geïnteresseerd? Klik op de roze button voor meer info!

Tip: Ontvang je onze nieuwsbrief al? Meld je aan en je bent altijd op de hoogte van de leukste activiteiten!

Surfschool Surfkaravaan

Ouddorp

Openingstijden Van Pasen tot 1 oktober.
Prijs 2, 5 uur 17.50 pp; 4 uur 22,50 pp
Mail direct

Mail direct naar Surfschool Surfkaravaan

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.

Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.

Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal

Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.

8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas

De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief