Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Surffeestje

Geef eens een stoer feestje! Vier je verjaardag op de golven bij surfschool de Surfkaravaan.

Onder de rook van Rotterdam ligt de surfspot van de Surfkaravaan, namelijk in Ouddorp. Ouddorp is een ideale plek om te leren surfen; lekker rustig en veilig water. 

Hoe vet is het om als verjaardagsfeestje een surffeestje te geven! Surfen is toch supercool? De feestjes zijn leeftijdsonafhankelijk, zolang je maar een diploma hebt. En het maakt eigenlijk niet uit wat voor weer het is. Je krijgt namelijk speciale junior suits aan en die zorgen dat je het niet koud krijgt. Zo is elke dag op het strand een mooie dag!

De kids leren:
– Veiligheid en regels van het golfsurfen
– Bewegingstechniek van het golfsurfen
– Surfboard onder controle houden in de golven
– een golf pakken en er vanaf surfen

Tip: De lessen worden verzorgd vanuit Strandpaviljoen C-side in Ouddorp. Daar is het voor de ouders ook prima vertoeven!

Wil je graag op dagkamp of surfkamp? Dat kan ook! Geïnteresseerd? Klik op de roze button voor meer info!

Tip: Ontvang je onze nieuwsbrief al? Meld je aan en je bent altijd op de hoogte van de leukste activiteiten!

Surfschool Surfkaravaan

Ouddorp

Openingstijden Van Pasen tot 1 oktober.
Prijs 2, 5 uur 17.50 pp; 4 uur 22,50 pp
Mail direct

Mail direct naar Surfschool Surfkaravaan

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gave schaatsbanen in de regio!

Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!

11x Grappige nieuwjaarstradities met kinderen

We verzamelden 11 grappige tradities om het nieuwe jaar in te luiden! De Nederlandse tradities kennen we: oliebollen, champagne en sterretjes afsteken om 12 uur. Maar wat doen ze eigenlijk in andere landen? Wij hebben de leukste manieren om het nieuwe jaar te beginnen voor je opgezocht. Gelukkig nieuwjaar!

Eropuit in de kerstvakantie? Dit zijn leuke tips in en om Rotterdam!

December is dé tijd van het jaar om mooie herinneringen te maken. En daar helpen we je graag bij! Onze kerstuitjesspecial staat weer propvol superleuke uitjes en activiteiten voor de héle familie. Dat belooft weer een heerlijke vakantie te worden! Wat gaan jullie allemaal doen?

Leuke winteruitjes met de Rotterdampas

Winter in Rotterdam? Dat is juist dé tijd voor fijne uitjes met kinderen. Met de Rotterdampas ontdek je volop leuke, betaalbare winteractiviteiten om samen te doen. Van theater tot schaatsen en van buiten spelen tot lekker eten. Trek je jas aan, pak je pas en ga samen op pad.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief