Kabouter kinderfeest
Met een puntmuts op loop je samen met je ouders en vriendjes het kabouterpad bij Tasman! (3+)
Wist je dat er in de Johanna Polder kabouters wonen?
Tenminste, dat wordt gedacht, omdat je overal kaboutersporen ziet. Kleine voetafdrukken in het zand, wielsporen van een kruiwagentje, geplet gras van een middagdutje. En je ziet ook weleens een kabouterdrolletje liggen. Echt waar!
Als je het kabouterpad bij Tasman. loopt kom je daar vanzelf achter…
Bij Tasman. ligt een tasje gevuld met een kaart, muts en stickervel voor je klaar. Met een puntmuts op loop je samen met de kinderen een route van ongeveer 1 kilometer.
Na afloop is het smullen geblazen van een heerlijke snackmix met frites. Met een glas limonade natuurlijk, en als afsluiting een softijsje!
Het feestje is vanaf 6 kinderen en duurt ongeveer 2 uur.
Meer info? Klik dan op de roze button.
Tip: ga ook eens met het gezin heerlijk eten bij Tasman.
Tasman.
Albrandswaardsedijk 160
3172 XB Poortugaal
Openingstijden
Dinsdag t/m zondagPrijs
€ 12,95 per persoonToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Dit is er te doen in de meivakantie in de regio Rotterdam
Hebben jullie nog geen plannen voor de meivakantie? We verzamelden weer de leukste eropuit-tips en activiteiten voor de vakantie in de regio Rotterdam. Veel plezier terwijl jullie samen mooie herinneringen aan het maken zijn.