Verwonderlab
Samen met je vriendjes kunst maken op je verjaardag in het Verwonderlab in Gouda!
Kinderfeestje in het laboratorium
Het Verwonderlab in Gouda is een bruisend laboratorium waar kinderen zelf aan de slag kunnen gaan. Laat je verrassen tijdens het experimenteren en maak zelf je eigen kunstwerk. Door te kijken door de ogen van een kunstenaar ontdek je hoe leuk dat is!
Je kunt ook voor je kinderfeestje terecht in het Verwonderlab. De meeste workshops kunnen namelijk ook als kinderfeestje gevierd worden. Die workshops duren 90 minuten en hebben een vaste prijs van €175,- voor maximaal 12 kinderen.
Voor meer informatie over de mogelijkheden klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
FunZone Barendrecht feestje
Vier je kinderfeestje bij FunZone Barendrecht en heb een dag vol plezier!
Feestje bij Villa Zebra
Nodig je vriendjes en vriendinnetjes uit in Villa Zebra voor een feestelijk en creatief verjaardagsfeest!
FunZone kinderfeestje
Vier je kinderfeestje bij FunZone in Barendrecht of Oud-Beijerland en heb een dag vol plezier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 bijzondere musea in en om Rotterdam!
Denk jij bij een museum meteen aan schilderijen en beelden? Dat kan natuurlijk, maar er zijn nog veel meer andere en soms héle bijzondere musea in de regio Rotterdam die óók superleuk zijn voor kids. Wij hebben de meest originele op een rijtje gezet. Stuk voor stuk een bezoek waard! Ga je mee?
7x ontsnappen! Coole escaperooms in en om Rotterdam
Escaperooms zijn helemaal hot! Met thema’s als een tijdmachine, wereldreiziger en bonte beestenboel zijn veel ontsnappingskamers in de regio ook heel geschikt en súperleuk voor kinderen! Er is zélfs een escapebus én een escape eiland! Te gek voor een familie-uitstapje, een kinderfeestje of team-uitje! We hebben 7 héle leuke op een rijtje gezet.
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!