Natuurspeeltuin Kethelpoort
Lekker spelen, ravotten en genieten doe je bij Natuurspeeltuin Kethelpoort in Schiedam!
Via boomstammetjes, zwaaitouwen, stapstenen en stappaaltjes kom je aan de overkant van de ondiepe greppels, waar Natuurspeeltuin Kethelpoort begint!
Je vindt er een klauterparcours met klimtouwen, een taludglijbaan en klimbomen. Op en rond de zwerfkeien kun je ook lekker spelen, of even uitrusten natuurlijk. Op één van de heuvels staat een waterpomp die leidingwater geeft. Leid het water naar de speeltafels en bouw je eigen dam!
Volg het 1 km lange beleefpad met een heus insectenhotel, evenwichtsbalk en nog meer leuke klim- en speelelementen. Aan het eind van het pad vind je dan Speelpolder WIJland!
Tip: Van al dat spelen krijg je sowieso honger. Check de categorie Uit Eten voor leuke eettentjes in de buurt!
Beleef Kethelpoort
Harreweg
Schiedam
Openingstijden
Hele jaar doorPrijs
GratisLijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Remastered – Spirit of Japan
Stap in de betoverende wereld van Japanse kunst, met de indrukwekkende projecties bij Remastered
Zomervakantie in de Kunsthal
Een zomervakantie vol kunst, creativiteit en heel veel plezier voor nieuwsgierige kids!
Klimbos Fun Forest
Kom klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. NIEUW zijn de Explorer parcoursen vanaf 3 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.
Toerist in eigen land: zo leuk is Kinderdijk met kinderen!
Wie kent ze niet? De foto’s met veel groen, blauwe lucht en molens op een rij. Het is een must see voor iedere toerist die Nederland bezoekt en toch zijn veel Nederlanders er zelf nog nooit geweest. Dit gold ook voor onze Kidsproof Reporter Nathalie. Hoogste tijd om dit UNESCO Werelderfgoed eens met haar gezin te bezoeken. Een dagje Kinderdijk.