Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

DE IJssalon

Voor onwijs lekker ijs & award-winning koffie moet je naar DE IJssalon. Verslavend...

Het ijs van DE IJssalon is vers en ambachtelijk zelfgemaakt. Vers fruit, versgeperst sap, vanillestokjes en natuurlijk melk, room en suiker. Zowel voor het fruitijs als het roomijs worden de beste producten gebruikt. Want met de juiste smaak en de beste ingrediënten krijg je het lekkerste ijs. En dat proef je!

Ze hebben standaard klassiekers als vanille, pistache, aardbeien, stracciatella, framboos, chocolade (melk, puur én wit), cocos, rumrozijn, citroen, banaan, mango, zwarte bessen, hazelnoot en yoghurt.

Maar daarnaast kun je er terecht voor bijzondere smaken als snickers, bastognekoek, oma’s appeltaart, stroopwafel, verse munt, passievrucht, bitterkoekjes, cherry mania, almond crunch, oreo koekjes, carapino en why nuts (yoghurt met noten en honing), advocaat, caipirinha, walnoot, peer, sinaasappelijs en pink grapefruit. En voor wie niet kan kiezen uit al dat lekkers: in een grote beker gaan veel smaken tegelijk!

Kijk snel op hun site voor nog meer lekkers en voor de vestigingen. Klik op de roze button.

Ontvang je onze nieuwsbrief al? Meld je nu aan en je bent altijd op de hoogte van de leukste activiteiten.

DE IJssalon

Meent 69a

3011 JD Rotterdam

Openingstijden

Openingstijden zomerseizoen:

Maandag t/m vrijdag van 11.00 - 24.00 uur.

Zaterdag van 10.00 - 24.00 uur.

Zondag van 12.00 - 24.00 uur.

Mail direct

Mail direct naar DE IJssalon

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

Leuke zelfmaakideetjes en tips voor Moederdag

Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete Moederdag-verrassingen.

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe NetVenturepark. Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

5 x ontbijten, brunchen, lunchen en high-tea op Moederdag

Wil je op Moederdag, zondag 11 mei, moeder verrassen met een leuk uitje? Dat lukt vast met deze moederdagtips voor ontbijt, brunch, lunch en high tea in de regio Rotterdam!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief