
De Theetuin
Bij de Theetuin organiseren ze leuke feestjes! Bowlen, midget golf, speeltuin en... lekker eten!
Een superleuk kinderfeestje! Eerst ga je een uurtje bowlen of midgetgolfen en daarna met z’n allen aan tafel om cadeautjes uit te pakken en lekker een patatje met snack of een pannenkoek te eten. Je mag van de patat en de pannenkoek zo veel eten als je wilt! Daarna kun je lekker spelen in de speeltuin.
Dat wordt een feestje om nooit te vergeten! Klik snel op de roze button voor meer info!
Tip: regelmatig delen we onzer ervaringen met uitjes in onze categorie blogs. Lees ze hier!
De Theetuin
Pruimendijk 16
2988 XN Ridderkerk
Openingstijden
Van maandag t/m zaterdag kun je bij de Theetuin je kinderfeestje vieren.Prijs
€ 11,50 per kind voor het arrangement met 1 activiteit (bowlen of midgetgolfen). Als je beide wilt, betaal je € 15,- per kind.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Kinderfeestje bij Pannekoe
Vier je kinderfeestje bij Pannekoe en maak met alle vriendjes en vriendinnetjes lekkere pannenkoeken!
Droomfeest bij Hofplein
Wie droomt er niet van? Een groot theaterfeest met al je vriendjes en vriendinnetjes! (6 t/m 11 jaar)
Feestjes Zevenkampse Ring
Piraat of zeemeermin? Er zit voor ieder wat leuks tussen de kinderfeestjes van de Zevenkampse Ring!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontbijt, lunch of ’s avonds uit eten met de kids in Gouda? Hier kan het!
Uit eten met kinderen lastig? Niet bij deze leuke kindvriendelijke restaurants in Gouda! Hier kun je gerust terecht met je kroost, niet alleen voor de fijne kindermenukaart, maar ook omdat je zelf lekker kunt (na)tafelen terwijl zij zichzelf prima vermaken in de speelhoek of met kleurplaten, boekjes en voorleesmomentjes. Dit zijn must-do restaurants waar ook kinderen het naar hun zin hebben.
Toffe buitenspeeltuinen in en om Rotterdam
Met je kids naar de speeltuin… altijd leuk! We hebben een aantal van onze favoriete speeltuinen op een rijtje gezet. Check voor je gaat wel de website of Facebookpagina van de speeltuin voor de actuele openingstijden per dag.
Eropuit met je peuter, kleuter of dreumes
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!