Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ontdek de boerderij!

Genieten van alles wat het boerenleven te bieden heeft? Kom dan eens langs bij Boerderij Lansingerland!

Op het moderne melkveebedrijf van Peter en Annigje ben je met je kids altijd welkom. Er is hier van alles te beleven. Heb je net lekker een stukje gefietst, het Lage en Hoge Bergse bos ligt immers om de hoek, dan kun je hier heerlijk even uitrusten op bijvoorbeeld het terras.

Er worden rondleidingen gegeven en in de Boerderijwinkel worden heerlijke boerenproducten verkocht. Wat dacht je van zelfgemaakt ijs of kaas?

Weet je hoe een koe gemolken wordt? En ook hoe dat via een melkrobot gaat? Op Boerderij Het Lansingerland kun je dat eens van dichtbij zien!

Door op de roze button te klikken, kom je op de site en vind je alle informatie.

Houd ook onze Uitagenda in de gaten! Twee keer per jaar wordt er op de boerderij een Zomer- en Winterfeest gegeven. Leuk om met je kinderen naartoe te gaan!

 

Boerderij Het Lansingerland

Hoeksekade 146

2661 JL Bergschenhoek

Openingstijden Horeca geopend maandag t/m zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Boerderij Het Lansingerland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Molens van Kinderdijk in de herfstvakantie

Ontdek samen de molens van Kinderdijk, haal iets lekkers op én profiteer van 25% kinderkorting!

Herfstvakantie in Depot Rotterdam

Ga in de herfstvakantie met het gezin naar het depot voor leuke activiteiten!

Herfstvakantie in het Onderwijsmuseum

Vliegtuigjes bouwen, spelletjes spelen en lekker knutselen in het Nationaal Onderwijsmuseum in Dordrecht!

Klimbos Fun Forest

Kom klimmen bij Fun Forest in het Kralingse Bos. NIEUW zijn de Explorer parcoursen vanaf 3 jaar!

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

7 fijne herfstuitjes met de Rotterdampas

Met de Rotterdampas op zak is de herfstvakantie een fijn moment om er samen op uit te gaan. Van kokkerellen tot klauteren en van glow-in-the-dark golf tot een kijkje in een echte molen: met deze uitjes zijn de vakantiedagen zo gevuld. Nog geen Rotterdampas? Je kunt ‘m nog steeds aanschaffen voor je gezin. Het pasjaar loopt t/m 28 februari 2027, dus je haalt het voordeel er nog zeker uit!

Eropuit in de herfstvakantie. Dit zijn leuke tips in de regio Rotterdam!

De herfstvakantie komt eraan, dé tijd om er met de kids op uit te gaan! Bekijk hier een aantal leuke theatervoorstellingen, musea vol avontuur en vrolijke events voor het hele gezin om er samen een fijne tijd van te maken in de herfstvakantie! Allemaal in de regio Rotterdam of iets verder weg.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.


Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!