Kinderstadssafari
Op zoek naar bijzondere dieren in Gouda. Ga je mee op safari in de binnenstad?
Als jij denkt dat er geen bijzondere dieren te vinden zijn in de binnenstad van Gouda heb je het mis! Volg de route en kom langs allerlei leuke plekken speciaal voor kinderen. Plekken waar je kunt spelen, winkels waar kinderen dol op zijn of waar je even iets kunt eten of drinken. Je ziet een stukje van de mooie binnenstad van Gouda, weet waar al die dieren te vinden zijn én kan ook nog een speurtocht doen.
Ga je mee op safari? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Op pad met Vakantiepaspoort
Heb jij het gave Vakantiepaspoort 2026 ook ontvangen? Beleef hiermee de leukste zomervakantie ooit!
Zomervakantie in Dordrechts Museum
Ontdek deze zomer de familietentoonstelling, workshops en speurtocht in het Dordrechts Museum.
Bird Bricks
Ontdek kleurrijke vogels van LEGO en bouw zelf mee in OuddorpBlogs & inspiratie
Alle blogs
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.