Kinderstadssafari
Op zoek naar bijzondere dieren in Gouda. Ga je mee op safari in de binnenstad?
Als jij denkt dat er geen bijzondere dieren te vinden zijn in de binnenstad van Gouda heb je het mis! Volg de route en kom langs allerlei leuke plekken speciaal voor kinderen. Plekken waar je kunt spelen, winkels waar kinderen dol op zijn of waar je even iets kunt eten of drinken. Je ziet een stukje van de mooie binnenstad van Gouda, weet waar al die dieren te vinden zijn én kan ook nog een speurtocht doen.
Ga je mee op safari? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 superleuke, bijzondere clubjes!
Zoek je nog een leuke, orginele, sportieve of creatieve club en vooral niet alledaags? We hebben 10 bijzondere én bijzonder leuke clubjes voor je op een rijtje gezet.
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.