
Speeltuin Het Klauterwoud
Klauteren en klimmen in de stoere speeltuin Het Klauterwoud in de Broekpolder van Vlaardingen.
In speeltuin Het Klauterwoud spelen kinderen met allerlei hindernissen en elementen die hen uitdagen om zelf een spel te bedenken en te spelen. De naam Klauterwoud zegt het al een beetje: het is een plek om avontuurlijk buiten te spelen!
Labyrint
Bij binnenkomst kom je in het Labyrint; een wirwar van heuveltjes en modderige greppeltjes die je kunt overbruggen via een boomstam. Aan het labyrint grenst een grote picknickweide.
Amfitheater
Het Amfitheater is een heuvel met bovenin een kommetje waarin je heerlijk kunt chillen. Wie daar geen zin in heeft, kruipt gewoon door de heuvel (via een buis) en gaat op zoek naar het forse speeltoestel waar je kunt klauteren, klimmen, hangen en glijden.
Het is een natuurlijke omgeving, dus er zijn verder weinig faciliteiten. Er is een toilet (alleen geopend op woensdag en in het weekend) en een watertappunt. De speelplek is vrij toegankelijk van zonsopgang tot zonsondergang.
Wil je meer informatie over deze avontuurlijke speeltuin, kijk dan even op de website via de roze button.
Trek gekregen van al dat spelen? Kijk dan eens op Kidsproof.nl voor een leuk restaurant in de buurt!
Klauterwoud
Watersportweg
3138 HD Vlaardingen
Openingstijden
Van zonsopgang tot zonsondergang.Prijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis of voordelig eropuit in de meivakantie met de Rotterdampas
Gratis naar de film, het zwembad en het museum? Korting op uit eten of een attractiepark? Met de Rotterdampas kun je het jaar rond héél veel leuke dingen doen, helemaal gratis of met een fikse korting! Ook in de meivakantie kun je er met je gezin weer voordelig op uit. Wij spotten alvast een paar héle leuke Rotterdampas-uitjes, voor in de vakantie én daarna!
Toffe tips voor een dagje Gouda met kids
Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.
Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam
Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.