
Feestje bij de Mariniers
Een middag als marinier op missie met je feestje? Het kan in het Mariniersmuseum (vanaf 8 jaar)!
Zoek je een stoer kinderfeestje? Vier dan je feestje in het Mariniersmuseum!
Neem je vriendjes en vriendinnetjes mee voor een middag op een militaire missie zoals de mariniers doen! Mariniers zijn zeesoldaten, die vaak naar het buitenland worden gestuurd om te helpen de vrede te herstellen of een conflict te voorkomen. Zo’n missie kan in de warme jungle zijn of in de ijzige kou. De mariniers moeten als team goed kunnen samenwerken. Lukt het jou en je team om de missie in het museum samen tot een goed einde te brengen?
Hebben jullie de missie volbracht, dan kun je ook nog het museum bezoeken! Stap ook in de Landrover of aan boord van een inbeslaggenomen piratenboot en bedwing de stormbaan!
Een kinderfeestje duurt ongeveer 2 uur. In de workshopruimte De Kajuit kun je een zelf meegebrachte taart eten. Naderhand krijgen alle kids een stoer cadeautje.
Wil je meer informatie of het feestje meteen boeken? Klik dan op de roze button.
Tip: Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontdek nog meer leuke tips!
Mariniersmuseum
Wijnhaven 7-13
3011 WH Rotterdam
Prijs
€ 9,50 per kind, de begeleiders betalen regulier tarief.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 tips voor een tof teamuitje
Het sportseizoen loopt zo’n beetje ten einde. Tijd om met je team iets tofs te gaan doen! Zoek je nog een leuk teamuitje? Bij deze adresjes hebben jullie het zeker naar je zin!
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.
Jarig kind? Dit zijn leuke buitenfeestjes!
Kids vinden niets leuker dan lekker buiten zijn. En dat geldt zéker ook voor hun kinderfeestjes.