Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museum 1940-1945

Ontdek de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog in Museum 1940-1945 in Dordrecht!

Museum 1940 – 1945 vertelt je alles over de gebeurtenissen in de oorlogsdagen in de regio Dordrecht. Je vindt er een grote collectie wapens, uniformen en gebruiksartikelen. Ook wordt een overzicht gegeven van het ontstaan en verloop van de Tweede Wereldoorlog.

Speciaal voor kids is er een speurtocht uitgezet om op een kindvriendelijke manier kennis te maken met de geschiedenis.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Museum 1940 - 1945

Nieuwe Haven 27 - 28

3311 AP Dordrecht

Openingstijden Dinsdag, woensdag, vrijdag en zaterdag van 10:00 tot 17:00 uur
Zondag van 13:00 tot 17:00 uur
Prijs Standaard - € 3,00
Kinderen tot 12 jaar - € 1,50
Mail direct

Mail direct naar Museum 1940 - 1945

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Moederdag 2025. Dit zijn leuke eropuittips om moeder te verrassen

Wil je op Moederdag, zondag 11 mei, moeder verrassen met een leuk uitje? Wij hebben een aantal leuke moederdagtips voor uitjes in de regio Rotterdam op een rijtje gezet.

Leuke zelfmaakideetjes en tips voor Moederdag

Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete Moederdag-verrassingen.

Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam

Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.

Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City

Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe NetVenturepark. Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief