Zwemlessen in het Polderbad
Ga op zwemles en haal in ongeveer 1,5 jr je zwem-ABC in het Polderbad in Nieuwerkerk aan den IJssel
Zwemlessen in het Polderbad
Zoek je zwemles voor je kind(eren)? Bij het Polderbad in Nieuwerkerk aan den IJssel wordt lesgegeven volgens de eisen van het internationale diploma ENVOZ. 6 dagen per week kun je hier terecht voor zwemles, je kind krijgt 1 keer per week een les van een uur. Het lessysteem is erop gebaseerd om het gehele zwem-ABC te halen in ongeveer anderhalf jaar tijd.
Je kunt je kind inschrijven als hij of zij 3 jaar en 9 maanden is, de lessen starten wanneer je kind minimaal 4 jaar en 6 maanden is. De kinderen beginnen in een groep waarin iedereen voor het eerst meedoet aan de zwemles. Het streven is om alle kinderen uit de groep en de zwemonderwijzer bij elkaar te houden, van de eerste plons tot het diploma.
Meer informatie en het inschrijfformulier vind je op de website van het Polderbad, klik hiervoor op de roze button.
Tip: volg je Kidsproof Rotterdam al op Facebook? We hebben zoveel leuke tips met je te delen!
Sportstichting Zuidplas
Iersestraat 15
2912 TH Nieuwerkerk aan den IJssel
Openingstijden
Zie website PolderbadPrijs
Zie website PolderbadToon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Voetjebal Rijnmond
Leer spelenderwijs de eerste voetbaltechnieken met Voetjebal voor kids vanaf 2 jaar!
Op avontuur bij RiF010
Golven midden in de stad? Jazeker! Bij RiF010 beleef je samen een actief en verrassend uitje op 't water!
Theater- en musicalles
Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
10 superleuke, bijzondere clubjes!
Zoek je nog een leuke, orginele, sportieve of creatieve club en vooral niet alledaags? We hebben 10 bijzondere én bijzonder leuke clubjes voor je op een rijtje gezet.
10x te gekke uitkijktorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súperhoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens in Nederland (waarvan twee in regio Arnhem) heb je een prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!