
Zoet of Zout
Kom heerlijk lunchen met de kids op een super mooie locatie in Stellendam!
Zoet of Zout
Je komt helemaal tot rust op de unieke locatie van Restaurant Zoet of Zout in Stellendam. Geniet bij mooi weer van het uitzicht vanaf het terras, terwijl je een van de lekkere gerechten van Zoet of Zout eet. Ook binnen ziet het er mooi, chic en rustgevend uit. Net als het eten! Ga jij voor de superfood groene salade, carpaccio of de Hollandse garnalenkroket? Ook aan de kids is gedacht. Zij kunnen genieten van pannenkoeken, friet en verschillende tosti’s en broodjes. Daarnaast is er een leuke kinderspeelhoek.
Voor meer informatie, klik je op de roze button.
Tip: Na het eten een leuke kindervoorstelling bekijken? Check dan onze Uitagenda!
Zoet of Zout
Haringvlietplein 3
3251 LD Stellendam
Openingstijden
Iedere dag vanaf 10.00 uurPrijs
Zie de website voor het complete menuToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsreporter op pad: kinderfeestje bij Adventure City
Heb je een jarig kind en zoek je een lekker actief kinderfeestje waarbij veel te beleven valt? Bij Adventure City kunnen de kids vól op avontuur in de uitdagende klimparcoursen én in het nieuwe Tubing & Netpark! Kidsproof reporter Tatjana probeerde het feestje voor ons uit. Lees hier wat zij en haar jarige dochter ervan vonden.
Wat is er te doen in de meivakantie in en om Rotterdam
Hoera, meivakantie! Tijd om er met het gezin lekker op uit te trekken. Op zoek naar inspiratie? We hebben hier alvast een aantal leuke tips verzameld. Deze leuke meivakantie-uitjes wil je niet missen! Maak er een paar heerlijke weken van.
5 x ontbijten, brunchen, lunchen en high-tea op Moederdag
Wil je op Moederdag, zondag 11 mei, moeder verrassen met een leuk uitje? Dat lukt vast met deze moederdagtips voor ontbijt, brunch, lunch en high tea in de regio Rotterdam!