Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Go4hockey kamp

Uitdagende hockeykampen in de schoolvakanties met kleine groepjes, individuele aandacht en een tournooi!

Hockeyfans opgelet! Go4hockey organiseert tijdens de schoolvakanties speciaal ontworpen hockeykampen voor verschillende leeftijden. Er valt zoveel te beleven tijdens de Go4hockey kampen, dus meld je snel aan!

De kampen worden georganiseerd voor kinderen tussaen de 5 en 14 jaar oud. De trainingsteams worden ingedeeld per leeftijd, sterkte en er wordt gelet op vriendjes en vriendinnetjes.

Go4hockey kampen

Bij aankomst krijgen de kinderen een supergaaf Go4Hockey shirt cadeau, zodat ze extra fanatiek kunnen gaan trainen! Elke dag zijn er twee tot drie thematrainingen, waarbij ze worden uitgedaagd om het beste uit zichzelf te halen en plezier te hebben tijdens het spelen. Er wordt gezorgd voor een lekkere lunch en tussendoortjes. Aan het einde van de dag is er een toernooi met voorrondes, dat beslist wordt met een echte finale op de laatste dag. Er valt zoveel te beleven tijdens onze hockeykampen, dus meld je snel aan!

Het dagprogramma vind plaats van 9:00 – 16:00 uur.

Voor meer info en kampen bij jou in de buurt druk je op de roze websitebutton.

Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Go4Hockey

Openingstijden Zie website.
Prijs Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Go4Hockey

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Rotterdam

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Mjam! 13 originele ideeën voor warme chocolademelk

Denk jij bij winters weer ook aan kou, gure wind én warme choco? Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd! Tip: laat de kids zelf hun favoriet kiezen én maken. 

Gave schaatsbanen in de regio!

Bij de winter hoort schaatsen! We hebben een paar leuke schaatsbanen voor je op een rijtje gezet. Hier kun je met de hele familie in en om Rotterdam het ijs op!

De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam

Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.

Thuis op wintersport!

Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief