Watersportkamp Biesbosch
Waterskiën, wakeboarden of longboarden? Ga op watersportkamp met Juvigo!
Deze watersportweek staat helemaal in het teken van activiteiten op en rondom het water. Het watersport-programma mag je zelf flexibel indelen: voor welke watersport kies jij?
Naast de diverse activiteiten die er georganiseerd worden, is er ook tijd om samen te chillen. Met slecht weer staat er natuurlijk een alternatief programma gepland.
Voor meer info en aanmelden klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
Dit is er te doen in de meivakantie in de regio Rotterdam
Hebben jullie nog geen plannen voor de meivakantie? We verzamelden weer de leukste eropuit-tips en activiteiten voor de vakantie in de regio Rotterdam. Veel plezier terwijl jullie samen mooie herinneringen aan het maken zijn.