Blogs & inspiratie
8x lieve knutsels voor moederdag
Gepubliceerd op 9 april 2025
Het is bijna moederdag. Als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van? Voor iedereen die nog wel een paar leuke ideetjes kan gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete moederdag verrassingen.
Moederdag begint natuurlijk met een ontbijtje op bed. Naast een glas verse jus d’orange en een gekookt eitje zijn deze aardbeientorentjes leuk om te maken (plakje aardbij & brood afgewisseld). Schrijf iets liefs op het hartje bovenop. Voor bij de thee of koffie zijn een zelfgemaakte hartencake (ronde cake in vorm snijden) of echte Moederdag-cupcakes natuurlijk een hit. Versier met wat jullie mooi en lekker vinden, dan wordt het vast iets moois!

In de loop van de jaren heb ik heel wat leuke knutsels cadeau gekregen op Moederdag. Favoriet waren deze bosjes bloemen. De een is gemaakt van strijkkralen, de ander met papieren bloemen, en de laatste met bloemetjes van pijpenragers. Je kunt natuurlijk precies die kleuren gebruiken die je mooi vindt en ook de vorm en het aantal kun je zelf kiezen. Doe ze in een leuk vaasje of potje en je hebt een schattig cadeautje.


En wat het natuurlijk altijd goed doet, zijn knutsels met hartjes. Je kunt er de leukste dingen mee verzinnen. Zelf ben ik fan van het sieradenkistje in de vorm van een hartje. Ik weet dat je zulke doosjes kunt kopen bij speelgoedwinkels en winkels met knutselspullen (Action, Zeeman, Hema etc). Verven, beplakken en klaar. Ook de hartenhanger is een schatje. Op ieder hart schrijf je een lieve boodschap. En tot slot het hartenlichtje. Heel mooi met een waxinelichtje erin. Versieren kan met verschillende soorten papier en lijm, verf of speciale raamverf die opdroogt als sticker.

Er zijn natuurlijk veel meer leuke ideeën om mama mee te verrassen. Wat dacht je van een dagje uit met het elkaar? Check onze Uitagenda voor superleuke uitjes voor het hele gezin!
Fijne moederdag
Lees ook:
Alle blogs
Scouting in Twente: de leukste scoutingclubs voor kinderen
Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!
De coolste binnenspeeltuinen in Twente
Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)Meer inspiratie
Gratis nieuwsbrief!
Iedere maand een gratis nieuwsbrief in je mailbox met de leukste tips en uitjes voor kinderen!
Wendezoeledagen
Ook dit jaar kan er weer genoten worden van ouderwetse Wendezoeledagen.
Opening jeugdtheater seizoen Wilminktheater
Tijdens deze feestelijke opening geniet je samen van 'Het lammetje dat een varken is (4+)'