Blogs & inspiratie
Thuistip: broeikasje maken!
Gepubliceerd op 9 september 2024
Superleuk om zelf plantjes thuis te laten groeien. Een uitgebreide moestuin is daar helemaal niet nodig. Onze Claudine heeft op een rijtje gezet hoe je gemakkelijk je eigen broeikasje kunt maken. Met tips van NME-centrum De Woudreus!
Maak thuis je eigen broeikasje
Thuis bonen of iets anders laten groeien. Superleuk en makkelijk om met kinderen te doen. Heb je geen tuin? Geen probleem. Voor dit broeikasje dat je binnen ophangt heb je helemaal geen tuin nodig!
Wat heb je nodig voor één broeikasje?
- plastic mapje
- bonen
- watten of keuken/wc papier
- plakband
- water
Aan de slag!
- Pak eerst een plastic mapje en leg onderin watten of keuken/wc papier.
- Plaats de bonen hier vervolgens op en giet er een beetje water bij.
- Plak de open kant heel goed dicht met plakband en plak het dan tegen een raam.
- Deze stap is het moeilijkst: wachten, wachten en wachten tot je iets ziet groeien.

TIP 1: Doe dit met het hele gezin! Iedereen krijgt dan een mapje met zijn naam erop.
TIP 2: Als je een glazen potje hebt kun je hier ook watten of papier in doen, het zaadje erop, een beetje water en wachten maar!
Veel plezier!
Lees ook:
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Maak zelf je Oranje WK powerfood en snacks!
Alles voor oranje! En met deze gezonde snacks knallen we zo het WK door.
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?Meer inspiratie
Oldtimerdag Saasveld
Auto- en trekker liefhebbers opgelet! Uitgebreide collectie, veel demonstraties en vermaak voor kinderen.
Hellehondsdagen
Op 25, 26, 27 en 28 juni stroomt De Lutte weer vol met bezoekers voor de Hellehondsdagen!
Internationale Modderdag
Heerlijk vies worden tijdens de Internationale Modderdag bij Hof Espelo!