Atletiekvereniging MPM
Vind jij rennen en springen ook zo leuk? Ga dan op les bij atletiekvereniging MPM in Hengelo!
Vanaf 6 jaar kun je al bij MPM beginnen met spel en prestatieve atletiek. Tijdens de trainingen worden de volgende leuke onderdelen gedaan:
- loopafstanden
- verspringen
- hoogspringen
- balwerpen
- speerwerpen
- kogelstoten
- hordelopen
- polsstokhoogspringen
Bij de jongste groepen staat plezier in bewegen voorop! De jeugdtrainers leren je de verschillende atletiekonderdelen op een leuke manier aan. Tot je ongeveer 12 jaar bent, train je twee maal per week in het FBK stadion in Hengelo. Je kunt ook met wedstrijden meedoen als je dat leuk lijkt!
Tip: op de website (via de roze button) kun je een uitgebreid informatieboekje voor pupillen en junioren downloaden!
We hebben nog meer buitensporten voor je verzameld in Hengelo, Enschede en Almelo. Kijk in onze categorie Clubjes!
Atletiekvereniging MPM
Kuipersdijk 46
7552 BJ Hengelo
Openingstijden
Zie de website voor het actuele lesroosterPrijs
Contributie: €140 per jaarToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke Kerstfilms voor kinderen
Dit zijn de leukste Kerstfilms die je (gratis) kijkt via de verschillende streamingsdiensten. Samen in pyama én met warme choco en popcorn op de bank, helemaal in kerstsfeer!
De gezelligste kerstmarkten in en rondom Twente
Kerstmarkten zorgen voor de ultieme kerstbeleving! In en om Twente én over de grens in Duitsland vind je altijd veel kerstmarkten die je met het hele gezin kunt bezoeken. Hieronder tippen we de gezelligste kerstmarkten in en rondom Twente.
IJsbanen en schaatsbanen in Twente
In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2025/2026 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!