Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Cube Bouldergym

Bij Cube Bouldergym kun je leren boulderen of trainen om beter te worden!

Boulderen is klimmen op wanden tot 4m hoog. Zonder touw, klimgordel of andere hulpmiddelen. Je hoeft niet bang te zijn om te vallen want er liggen dikke valmatten onder de wanden. 

Als lid krijg je 1 of 2 keer per week (hangt af van lidmaatschap) boulderles in je eigen vaste groep. Dat zijn afwisselende trainingen door ervaren boulderaars. Regelmatig worden er speciale activiteiten georganiseerd en wordt er deelgenomen aan (landelijke) wedstrijden en evenementen. 

Eens in de 8 weken heeft Cube een eigen jeugdcompetitie, de Cube Jeugd Cup. Lid worden kan vanaf 8 jaar of je kan eerst mee doen aan een proeftraining. 

Kijk voor meer informatie en lidmaatschappen op de website via de roze button. 

Tip: Wist je dat je hier ook je Kinderfeestje kan vieren? 

Cube Bouldergym

Hoge Bothofstraat 49

7511 ZA Enschede

Openingstijden Woensdag:
Basisschool, instroomgroep 14:30 tot 16:00 uur
Basisschool gevorderd 16:00 tot 17:30 uur
Middelbare school 18:00 tot 19:30 uur

Zaterdag 12:00 tot 14:00 uur

Prijs € 20 of € 30 per maand, proeftraining gratis
Mail direct

Mail direct naar Cube Bouldergym

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Back-to-school special

Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

De leukste kinderboerderijen in Twente op een rijtje!

Vind jij het ook zo leuk om met de kinderen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar voor de afwisseling is het ook wel een keer leuk om een andere kinderboerderij te bezoeken. Daarom hebben wij voor jou onze favorieten op een rijtje gezet. Lees je mee?

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief