Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Korfballen bij DOS-WK

Op zoek naar een leuke sport? Ga dan proeftrainen bij DOS-WK korfbal!

DOS-WK heeft voor een uitgebreide jeugdkorfbalafdeling met ongeveer 10 teams verdeeld over zes leeftijdscategorieën, te beginnen bij de F-jeugd voor 6 tot 7 jarigen. Binnen elke leeftijdscategorie wordt er een indeling gemaakt waarbij de kinderen zoveel mogelijk met gelijkwaardige teamgenoten spelen.

Kinderen in de leeftijd van 3-6 jaar kunnen gratis meedoen met de Kangoeroeclub. Dit zijn sport- en spelactiviteiten op zaterdagochtend van 10-11 uur, ongeveer 1x per 3 weken; de precieze data worden op de site vermeld. 

Kinderen vanaf 6/7 jaar mogen altijd 4x gratis meetrainen om te proberen of ze het leuk vinden. De trainingen vinden plaats op dinsdag en donderdag van 18-19 uur.

Alle trainingen worden van november t/m maart in de Diekmanhal gegeven en van april t/m oktober op het eigen veld aan de Geessinkweg. Ze kennen dus geen winterstop.

Tevens organiseren ze per jaar zo’n 8 activiteiten naast het korfballen, zoals een Halloween griezeltocht, Sinterklaasfeest en Jeugdkamp.

Kijk voor meer informatie via de roze button op de website!

Andere leuke sporten vind je in onze categorie Clubjes.

Korfbalvereniging DOS-WK

Geessinkweg 140

7544 RB Enschede

Openingstijden Zie de trainingstijden op de website
Prijs Zie de contributie voor dit seizoen op de webstie
Mail direct

Mail direct naar Korfbalvereniging DOS-WK

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Bowlen in Twente

Bowlen is het perfecte familie-uitje. Iedereen kan mee doen en is het zelfs opletten dat je niet te fanatiek wordt! Combineer het met een lekker hapje en drankje - goed voor een middag vol vertier.

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

Sinterklaas nieuwsbrief

Onze Sinterklaas nieuwsbrief is uit met de leukste Sinterklaasactiviteiten, cadeautips, voorstellingen en nog veel meer!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief