Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Korfballen bij DOS-WK

Op zoek naar een leuke sport? Ga dan proeftrainen bij DOS-WK korfbal!

DOS-WK heeft voor een uitgebreide jeugdkorfbalafdeling met ongeveer 10 teams verdeeld over zes leeftijdscategorieën, te beginnen bij de F-jeugd voor 6 tot 7 jarigen. Binnen elke leeftijdscategorie wordt er een indeling gemaakt waarbij de kinderen zoveel mogelijk met gelijkwaardige teamgenoten spelen.

Kinderen in de leeftijd van 3-6 jaar kunnen gratis meedoen met de Kangoeroeclub. Dit zijn sport- en spelactiviteiten op zaterdagochtend van 10-11 uur, ongeveer 1x per 3 weken; de precieze data worden op de site vermeld.

Kinderen vanaf 6/7 jaar mogen altijd 4x gratis meetrainen om te proberen of ze het leuk vinden. De trainingen vinden plaats op dinsdag en donderdag van 18-19 uur.

Alle trainingen worden van november t/m maart in de Diekmanhal gegeven en van april t/m oktober op het eigen veld aan de Geessinkweg. Ze kennen dus geen winterstop.

Tevens organiseren ze per jaar zo’n 8 activiteiten naast het korfballen, zoals een Halloween griezeltocht, Sinterklaasfeest en Jeugdkamp.

Kijk voor meer informatie via de roze button op de website!

Andere leuke sporten vind je in onze categorie Clubjes.

Korfbalvereniging DOS-WK

Geessinkweg 140

7544 RB Enschede

Openingstijden Zie de trainingstijden op de website
Prijs Zie de contributie voor dit seizoen op de webstie
Mail direct

Mail direct naar Korfbalvereniging DOS-WK

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis springkussens

Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)

Zonsverduistering met kinderen: zo maak je van 12 augustus een onvergetelijke dag!

Op woensdag 12 augustus is er iets heel bijzonders te zien aan de hemel: een gedeeltelijke zonsverduistering! De maan schuift dan langzaam voor de zon langs, waardoor het lijkt alsof er een hapje uit de zon wordt genomen. Dat zie je natuurlijk niet elke dag! Met deze leuke tips maak je er thuis een gezellige én leerzame eclips-dag van.

Halverwege de zomervakantie

Wat vliegt de tijd! Is je inspiratie op, of heb je nu pas echt vakantie? Geen zorgen, wij hebben weer genoeg leuke tips voor je verzameld. Leuke uitjes en ideeën voor een dagje weg, of een middag dicht bij huis. Veel plezier!

10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente

Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.