Lego Bouwlab
Bouw een krokodil die echt in je vingers hapt of een keeper die zelf een bal tegenhoudt: Lego Bouwlab!
Het Bouwlab is het enige LEGO bouwlab in Enschede. Spelenderwijs ontdekken kinderen techniek, mechanica, programmeren en vooral dat leren heel leuk kan zijn!
Je kunt vrij bouwen met kilo’s losse LEGO-blokken of kiezen voor een super gave workshop programmeren met WeDo. Kids vervelen zich hier nooit.
Op donderdagmiddag of vrijdagmiddag is het bouwlab gereserveerd voor de bouwclub. Kinderen van 8 jaar en ouder kunnen zich hiervoor opgeven. Met maximaal 8 kinderen tegelijk maak je stop-motion filmpjes, programmeer je robots of bouw je gewoon lekker een set.
En je kunt er je kinderfeestje houden, hoe cool is dat?!
Kijk vooral eens op de Facebook pagina van Het Bouwlab, daar staan te gekke filmpjes op van de bouwwerken!
Mee doen? Klik op de roze websitebutton en reserveer een plekje!
Houd ook onze Uitagenda in de gaten voor meer leuke workshops!
Het Bouwlab
Hoge Bothofstraat 39N
7511 ZA Enschede
Openingstijden
Zie websitePrijs
€ 37,50 per maandToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Kidsproof Haaksbergen
Ken jij deze plekjes al? Haaksbergen en omgeving is prachtig, en vol met kidsproof activiteiten! Wij hebben de 10 leukste uitjes op een rijtje gezet. Speeltuinen, parken, zwembaden, kindvriendelijke restaurants en nog meer. Veel plezier!
11x tuinieren met kids
De tijd van het tuinieren is weer aangebroken en dat is eigenlijk best fijn. Ben jij al verknocht aan je eigen (keuken)moestuintje of de bloembakken op het balkon? Met deze leuke items kun je je tuinhart ophalen én maak je gelijk plantliefhebbers van je kinderen.
10x toffe spelletjes met water
Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!