Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lego Bouwlab

Bouw een krokodil die echt in je vingers hapt of een keeper die zelf een bal tegenhoudt: Lego Bouwlab!

Het Bouwlab is het enige LEGO bouwlab in Enschede. Spelenderwijs ontdekken kinderen techniek, mechanica, programmeren en vooral dat leren heel leuk kan zijn!

Je kunt vrij bouwen met kilo’s losse LEGO-blokken of kiezen voor een super gave workshop programmeren met WeDo. Kids vervelen zich hier nooit.

Op donderdagmiddag of vrijdagmiddag is het bouwlab gereserveerd voor de bouwclub. Kinderen van 8 jaar en ouder kunnen zich hiervoor opgeven. Met maximaal 8 kinderen tegelijk maak je stop-motion filmpjes, programmeer je robots of bouw je gewoon lekker een set.

En je kunt er je kinderfeestje houden, hoe cool is dat?!

Kijk vooral eens op de Facebook pagina van Het Bouwlab, daar staan te gekke filmpjes op van de bouwwerken!

Mee doen? Klik op de roze websitebutton en reserveer een plekje!

Houd ook onze Uitagenda in de gaten voor meer leuke workshops!

Het Bouwlab

Hoge Bothofstraat 39N

7511 ZA Enschede

Openingstijden Zie website
Prijs € 37,50 per maand
Mail direct

Mail direct naar Het Bouwlab

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x terras met speeltuin

In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!

Een zomer vol Volksfeesten

De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente

Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief