UT Zwemschool
Wil jij graag je zwemdiploma halen? Meld je aan en leer zwemmen bij UT Zwemschool.
Het Zwem – ABC bestaat uit drie Nationale Zwemdiploma’s: A, B en C. Het Zwem – ABC is inhoudelijk gericht op het jonge kind.
Zwemdiploma A en B zijn zinvolle tussenstapjes, maar wie ook C op zak heeft is een echte waterrat. Dit betekent dat je je goed kan redden in alle soorten zwembaden en bij alle activiteiten in, op en aan het water.
Een zwemles voor A, B of C duurt 60 minuten. Er zijn maximaal 10 kinderen per les. Het zwembad is in tweeën verdeeld waardoor er altijd 2 groepen tegelijk aan het lessen zijn. Elke groep heeft haar eigen zwemjuf.
Kijk op de website via de roze button om je aan te melden voor de lessen.
Tip: Meld je aan voor onze nieuwsbrief voor de leukste activiteiten in Twente.
UT Zwemschool
Promenade 1
7522 NR Enschede
Openingstijden
zie websitePrijs
Inschrijfgeld: € 38,-; € 50,- per maand voor ABC zwemlesToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Scouting clubs in Twente
Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!
Lente: 11x buitenactiviteiten met kinderen
Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
6x leuke binnenzwembaden in Twente
Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.