Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

UT Zwemschool

Wil jij graag je zwemdiploma halen? Meld je aan en leer zwemmen bij UT Zwemschool.

Het Zwem – ABC bestaat uit drie Nationale Zwemdiploma’s: A, B en C. Het Zwem – ABC is inhoudelijk gericht op het jonge kind.

Zwemdiploma A en B zijn zinvolle tussenstapjes, maar wie ook C op zak heeft is een echte waterrat. Dit betekent dat je je goed kan redden in alle soorten zwembaden en bij alle activiteiten in, op en aan het water. 

Een zwemles voor A, B of C duurt 60 minuten. Er zijn maximaal 10 kinderen per les. Het zwembad is in tweeën verdeeld waardoor er altijd 2 groepen tegelijk aan het lessen zijn. Elke groep heeft haar eigen zwemjuf

Kijk op de website via de roze button om je aan te melden voor de lessen. 

Tip: Meld je aan voor onze nieuwsbrief voor de leukste activiteiten in Twente.

UT Zwemschool

Promenade 1

7522 NR Enschede

Openingstijden zie website
Prijs Inschrijfgeld: € 38,-; € 50,- per maand voor ABC zwemles
Mail direct

Mail direct naar UT Zwemschool

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x warme chocolademelk ideeën

Bij winter denken we aan kou, gure wind én natuurlijk een lekkere warme choco! Ook in de herfst kan het soms flink koud zijn en zelfs in de lente kan het af en toe nog flink spoken. Met deze leuke variaties op de klassieke chocolademelk zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

Spelletjes in de sneeuw!

Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuke dingen doen met sneeuw. Wij hebben 10 toffe spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!

Schaatsen op natuurijs

Met de aangekondigde vorst begint het te kriebelen: zouden we op natuurijs kunnen schaatsen? Wij halen de schaatsen vast uit het vet en hebben schaatsplekken & tips op een rijtje gezet!

IJsbellen maken

Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze binnen no-time zelf.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief