Buitengewoon Lekker
Dit is zo'n pareltje waar je kunt genieten van huisgemaakte lekkernijen in de prachtige natuur!
In het Buitencentrum van Staatsbosbeheer verwezenlijkt Haikanoes met haar team sinds april 2016 haar lang gekoesterde wens. Ze heeft een prachtig restaurant neergezet waar jong en oud kunnen genieten van huisgemaakte producten in een gezellige, natuurlijke omgeving.
Uit de keuken komen de lekkerste verse producten, dagelijks met passie gemaakt door haar vast team. Het leuke is dat een deel van de ingrediënten uit eigen moestuin komt. Een leuke plek voor onder andere een heerlijke lunch, koffie met gebak, of een vroeg avondmaal.
De gerechten zijn zo veel mogelijk biologisch en zijn afkomstig van regionale leveranciers. En niet alleen hun gerechten, zelfs de meubels zijn gemaakt van hout uit de omliggende bossen!
Perfecte plek voor kinderen
Voor de kids is er zowel binnen bij de haard, in de speelhoek als buiten volop speelplezier. Binnen staat een houten keukentje en kan er gespeeld worden met treinrails en blokken. En buiten in de speeltuin kunnen de kids zich uitleven op de mooie houten schommel en in de zandbak. De speeltuin is vanaf het zonnige terras en van binnenuit perfect zichtbaar.
Vanuit bezoekerscentrum Sallandse Heuvelrug kun je verschillende leuke kinderroutes doen. Zoals die langs de dassenburght, het kabouterpad of het speelbos.
Wil je op de hoogte blijven van de nieuwste eropuit tips in Twente? Schrijf je dan in voor onze maandelijkse nieuwsbrief!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Spetteren in Gronau
De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.