Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant Pier99

Van een heerlijk ontbijt, super lekkere milkshakes tot een diner met verjaardagsijs!

Restaurant Pier99 ligt op een super mooie plek in Nordhorn aan het water.

Als je vanaf de parkeerplaats naar het restaurant loopt krijg je al helemaal zo’n strandtent-gevoel; leuke strandstoelen en fijne plekjes op het terras aan het water.

Maar ook binnen kun je heerlijk zitten aan het raam of gezellig bij de haard. Een ideale plek voor een kop koffie met bijvoorbeeld een Chocolate Heaven Cube Cake.

Voor kinderen hebben ze een speciale kinderkaart met o.a. kipnuggets of schnitzel met frietjes of spaghetti. En natuurlijk ruime keuze aan de lekkerste toetjes!
 
Ontbijten bij Pier99
Zin om een keer buiten de deur te ontbijten of heb je iets te vieren? Op doordeweekse dagen en zaterdag staat er tussen 7:00 en 12:00 uur een heerlijk buffet klaar met drankjes, verse broodjes, vruchtensalade en lekker beleg voor € 12,90. Op zon- en feestdagen is er van 07:00 tot 13:00 uur een special buffet voor € 16,50 (kids € 5,50 tot 8 jaar en € 8,50 tot 12 jaar).

Pasta or Pizza day
Van spaghetti tot lasagne: dinsdags zijn de pastagerechten voor een aantrekkelijke speciale prijs. En elke maandag krijg je 15% korting op de vurig begeerde pizza’s. 

Meer leuke aanbiedingen, de menukaart (met kinderkaart) en een impressie van het restaurant vind je op de website via de roze button!

TIP: Wist je dat je hier in de zomer ook waterfietsen kunt huren en een rondje kunt ‘fietsen’ over het meertje en door de stadsgrachten?! En Pier99 ligt op een paar minuten rijden van Tierpark Nordhorn. Ideaal dus om met elkaar te combineren en er een dagje Nordhorn van te maken!

Tip: Kijk voor de leukste uitjes met het gezin in onze Uitagenda!

Pier99

Heseper Weg 40

48529 Nordhorn

Openingstijden Maandag tot en met donderdag: 07:00 - 01:00 uur
Vrijdag en zaterdag 07:00 - 02:00 uur
Zondag 07:00 - 01:00 uur
Prijs Vanaf €4,90 kids menu
Mail direct

Mail direct naar Pier99

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

De leukste kinderboerderijen in Twente op een rijtje!

Vind jij het ook zo leuk om met de kinderen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar voor de afwisseling is het ook wel een keer leuk om een andere kinderboerderij te bezoeken. Daarom hebben wij voor jou onze favorieten op een rijtje gezet. Lees je mee?

Back-to-school special

Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief