Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant Fox

Lekker zelf je eten bij het buffet halen en dan uitrazen in de grote indoorspeeltuin! Bij Restaurant Fox!

Dit kindvriendelijke restaurant in Denekamp is een aanrader om naar toe te gaan! Naast heerlijke buffetten, waar de kinderen zelf hun eten mogen opscheppen, kunnen ze zich ook super uitleven in de grote, overdekte speeltuin.

De speeltuin heeft diverse attracties, zoals een ballenbad, een glijbaan, spookhuis, boksballen, grote rollen, puzzelelementen en nog veel meer! De binnenspeeltuin is geschikt voor kinderen van 2 tot 10 jaar.

Maar ook buiten kan er naar hartenlust gespeelt worden in het speeltorentje met glij- en spelattributen. Voor de kleintjes zijn er ook leuke speelautootjes, dus gegarandeerd uren speelplezier!

Je kunt hier ook een heel leuk kinderfeestje vieren, zoals het Indoor Feestje of de Twentse Kidsparty! En super gaaf overnachten in een Fox Lodge!

Voor meer informatie over het restaurant klik je via de roze button door naar de website.

We hebben nog meer kindvriendelijke restaurants voor je verzameld in Twente!

Restaurant Fox

Johanninksweg 78

7591 NR Denekamp

Openingstijden • Woensdag en donderdag: van 12:00 tot 18:00 uur
• Vrijdag van 12:00 tot 22:00 uur
• Zaterdag van 10:00 tot 22:00 uur
• Zondag van 10:00 tot 20:00 uur
Prijs Kind: €1,50 per levensjaar, volw. €27,95
Mail direct

Mail direct naar Restaurant Fox

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste Halloween activiteiten met kids in Twente

Halloween is het feest om het einde van de zomertijd te vieren. En natuurlijk ook om lekker te grrrriezelen! Bekijk snel de griezeligste activiteiten voor kinderen in Twente.

Herfstvakantie met kinderen in Twente

De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?

De leukste kindervoorstellingen

Voor je neus de mooiste verhalen en liedjes tot leven zien komen? Samen naar het theater blijft een bijzonder uitje. Deze voorstellingen zijn speciaal gemaakt voor het hele gezin, interactief voor de kleinsten en betoverend voor de grootsten!

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief