Schenkerij Wattez
Lekker spelen in het Van Heekpark en dan wat drinken bij Schenkerij Wattez.
In de oude moestuin naast de schenkerij is een leuke speeltuin aangelegd met houten speeltoestellen. Terwijl de kids klimmen en klauteren bestel jij alvast een heerlijk eigengemaakt taartje en broodje. Het bijzondere aan Wattez is dat de cliënten van Aveleijn deze lekkernijen zelf maken en serveren. Samen met de begeleiders zit er een heleboel liefde in, en dat proef je. Ze serveren niet voor niets de lekkerste appeltaart van Enschede. Een heerlijke plek voor een vrije woensdagmiddag.
Klik voor meer informatie door naar de website van Schenkerij Wattez via de roze button.
Tip: kijk voor meer leuke restaurant tips in onze categorie Uit eten!
Schenkerij Wattez
Roessinghsbleekweg 20
7522 AJ Enschede
Openingstijden
Dinsdag t/m zaterdag van 10:00-16:30 uurToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas intochten in Twente
Sinterklaas komt op zaterdag 14 november weer in Nederland! Ook in Twente zal hij weer veel kindjes blij maken met een bezoekje. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in Twente natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet.
De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente
Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.
Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente
Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!