Theetuin ik & mijn moeder
Kinder tea, lunch, thee & koffie met huisgemaakt gebak op een bijzonder plekje!
Op een prachtig plekje in het Wooldrikspark in Enschede, vind je Theetuin ik & mijn moeder. Een knus pandje op een idyllisch plekje. In de tuin zit zelfs nog een oude boomhut verscholen!
Binnen of in de gezellige serre met uniek gepimpte tafels kun je genieten van een verrukkelijke high tea. Maak samen met je kind(eren) een heerlijke wandeling door het park en ga daarna naar de theetuin om te genieten van een kopje thee en een zelfgemaakt gebakje!
Voor kleinere kinderen is er een speciale Kinder high tea (met cupcake versieren, ranja, chipjes, fruitspies, poffertjes, ijsje, snoepjes), iets grotere kinderen kunnen genieten van een Afternoon tea (2 hartige gerechtjes, scone, cake, 2 klein stukjes taart, fudge en vruchtensmoothie).
Tip: op woensdagmiddag kan op aanvraag voor kinderverjaardagen vanaf 7 jaar een echte ‘kinder high tea’ geserveerd worden. Voor meer informatie klik je door naar de website (via de roze button).
We hebben nog meer leuke koffie & thee adresjes voor je gevonden! Kijk hiervoor in onze categorie Uit Eten!
Theetuin ik & mijn moeder
Gronausestraat 12
7533 BN Enschede
Openingstijden
Woensdag, vrijdag en zaterdag: 12:00 - 18:00 uur
Zondag: 11:00 - 18:00 uur
(najaar/winter tot 17:00 uur)
Prijs
Kinder high tea: € 9,95, Afternoon tea: € 14,95 en High tea: € 19,95Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kerstvakantie in Twente!
In de aanloop naar kerst én in de kerstvakantie zelf, zijn er in Twente volop leuke (kerst)activiteiten voor de kids!
De gezelligste kerstmarkten in en rondom Twente
Kerstmarkten zorgen voor de ultieme kerstbeleving! In en om Twente én over de grens in Duitsland vind je altijd veel kerstmarkten die je met het hele gezin kunt bezoeken. Hieronder tippen we de gezelligste kerstmarkten in en rondom Twente.
Voordelig met de bus en trein in de kerstvakantie
Deze kerst-uitjes kun je bezoeken met het OV, en dat is al een uitje op zich!