Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Café Restaurant Rouwers

Borrelen of een hapje eten op het terras met uitzicht op de kinderen, die zich vermaken in de speeltuin!

Een familiebedrijf wat al generaties wordt doorgegeven. Prachtig gelegen met gezellige, grote, buitenspeeltuin. Een ideale plek voor een lunch, of als (actieve) pauze tijdens een fietstochtje.

Binnen is ook nog een kleine overdekte speelruimte, dus ook met slecht weer kun je hier met de kinderen prima terecht. Daarnaast hebben ze nog een barbecue gelegenheid (zowel binnen als buiten), een zaal voor circa 125 personen en een serre voor circa 100 personen met uitzicht op de speeltuin. Ook voor feesten en partijen draaien ze hier hun hand niet om. Altijd gezellig, en een fijne prijs-kwaliteit verhouding. 

Geniet van gastvrijheid op z’n Twents! Voor meer informatie kun je op de roze websitebutton klikken.

Heb jij je al aangemeld voor onze nieuwsbrief? Daarin staan de leukste tips. Meld je aan dan mis je niks!

Café Restaurant Rouwers

Denekamperstraat 74

7636 PA Agelo

Openingstijden Zomer: dinsdag t/m zondag geopend vanaf 10:00 uur.
Winter: woensdag t/m zondag geopend vanaf 10:00 uur.
Mail direct

Mail direct naar Café Restaurant Rouwers

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x terras met speeltuin

In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!

10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente

Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

Een zomer vol Volksfeesten

De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief