Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brasserie de Forelderij

Lekker, gezellig, lokaal en gezond, dat is wat je krijgt bij de Forelderij. Met mooie buitenspeeltuin.

Bij de bereiding van de lunch gerechten wordt zoveel mogelijk gebruikt gemaakt van de verse producten uit de eigen tuin.  Of neem een lekker gebakje bij de koffie of ga voor de tafelbarbecue.

De Forelderij is een sociale onderneming. We zijn onderdeel van Stichting Surplus. Er zijn mensen werkzaam die vanuit Stichting Surplus dagbesteding krijgen. Zij werken onder andere in de Brasserie en ze onderhouden het terrein en de grote pluktuin. Dit doen ze onder begeleiding van traject- en werkbegeleiders.

Speeltuin en vijver

Voor de kinderen is er een grote, natuurlijke speeltuin. Hier kunnen ze fijn spelen met zand en water en klauteren in houten speeltoestellen. Naast de speeltuin ligt een grote landschapsvijver met een wandelpad er omheen. De vijver is mooi aangeplant met onder andere fruitbomen en is een fijne plek om tijdens je bezoek een stukje te wandelen.

Pluktuin

Op het terrein van de Forelderij is een grote tuinderij. Hier worden door de deelnemers van Kettingreactie groente, fruit en bloemen gekweekt. Alles wat uit de tuin komt, wordt verkocht. Wat geoogst is, ligt op de groentekraam voor de verkoop. Maar ook is het mogelijk om zelf in de tuin te oogsten of je eigen boeket te plukken. Meld je vooraf bij de horeca. Hier reken je na de tijd ook je producten af.

De Forelderij

Usselerrietweg 50

7546 PE Enschede

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar De Forelderij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Stapstenen wandeling Haaksbergen

Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.

Lammetjesdagen in Twente!

In Twente zijn er lammetjesdagen bij verschillende boerderijen en schaapskooien. Welke bezoeken jullie?

Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren

Wat is de Nederlandse natuur toch mooi en wat valt er veel over te kletsen. Met de Kidsproof Kletspraat Natuur & dieren klets je uren vol met je kids. Met leuke vragen over de natuur, de seizoenen, de dieren om ons heen én meer.

Een echte Twentse voorjaarsvakantie

Met deze voorjaarsspecial heb je de vakantie zo gevuld. "Had ik dat nou maar eerder geweten" Schrijf je dan gewoon in voor onze maandelijkse nieuwsbrief . Altijd vol met de leukste kinderactiviteiten en tips. Zo, helemaal gratis, hoppa in je inbox. Zelfs geen bezorgkosten ;)

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief