Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museumcafé Lokaal Roombeek

De Museumfabriek heeft een heerlijk plekje om te relaxen met een kop koffie en wat lekkers!

In de entree van De Museumfabriek vind je museumcafé Lokaal Roombeek. Hier kun je terecht voor verse koffies, gezonde sapjes en ovenverse zoete verleidingen als taarten en brownies. Ook vind je heerlijke sandwiches op de kaart voor de iets grotere en hartelijke trek. 

Lokaal Roombeek is voor iedereen geopend – je hebt geen toegangskaartje voor het museum nodig. Ook kun je hier in alle rust met je laptop komen werken – er is gratis Wi-Fi.

Ze hebben een heerlijk aanbod samengesteld met lokale leveranciers en jonge ondernemers. Allemaal delen ze hun passie en vakmanschap voor mooie, natuurlijke ingrediënten en een eerlijke productie. Er worden zoveel als mogelijk producten gekozen die zelfgemaakt zijn of een natuurlijke basis hebben. Alle lekkernijen en dranken zijn ook mee te nemen.

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie, o.a. over de aangeboden producten.

Tip: als je er toch bent, kan een bezoekje aan De Museumfabriek natuurlijk niet ontbreken!

De Museumfabriek

Het Rozendaal 11

7523 XG Enschede

Openingstijden Maandag: Gesloten
Dinsdag: 11.00 - 17.00 uur
Woensdag: 11.00 - 17.00 uur
Donderdag: 11.00 - 17.00 uur
Vrijdag: 11.00 - 17:00 uur
Zaterdag: 11:00 - 17.00 uur
Zondag: 11.00 - 16.00 uur
Mail direct

Mail direct naar De Museumfabriek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfstvakantie met kinderen in Twente

De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

10x Creepy Halloween snacks

In het thema, maar niet echt eng. Vooral lekker, én heel gezellig om samen te maken!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief