Museumcafé Lokaal Roombeek
De Museumfabriek heeft een heerlijk plekje om te relaxen met een kop koffie en wat lekkers!
In de entree van De Museumfabriek vind je museumcafé Lokaal Roombeek. Hier kun je terecht voor verse koffies, gezonde sapjes en ovenverse zoete verleidingen als taarten en brownies. Ook vind je heerlijke sandwiches op de kaart voor de iets grotere en hartelijke trek.
Lokaal Roombeek is voor iedereen geopend – je hebt geen toegangskaartje voor het museum nodig. Ook kun je hier in alle rust met je laptop komen werken – er is gratis Wi-Fi.
Ze hebben een heerlijk aanbod samengesteld met lokale leveranciers en jonge ondernemers. Allemaal delen ze hun passie en vakmanschap voor mooie, natuurlijke ingrediënten en een eerlijke productie. Er worden zoveel als mogelijk producten gekozen die zelfgemaakt zijn of een natuurlijke basis hebben. Alle lekkernijen en dranken zijn ook mee te nemen.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie, o.a. over de aangeboden producten.
Tip: als je er toch bent, kan een bezoekje aan De Museumfabriek natuurlijk niet ontbreken!
De Museumfabriek
Het Rozendaal 11
7523 XG Enschede
Openingstijden
Maandag: GeslotenDinsdag: 11.00 - 17.00 uur
Woensdag: 11.00 - 17.00 uur
Donderdag: 11.00 - 17.00 uur
Vrijdag: 11.00 - 17:00 uur
Zaterdag: 11:00 - 17.00 uur
Zondag: 11.00 - 16.00 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Vaderdag-tips om zelf te maken!
Vaderdag komt eraan. Dé dag om alle papa’s eens even flink in het zonnetje te zetten. Met een knutsel of een lekker, zelf gemaakt gerechtje. Kun je nog wel een beetje inspiratie gebruiken? Kijk dan eens hier!