Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant Klein Afrika

Heerlijk eten met de kids na een wandeling op het Hulsbeek? Ontdek restaurant Klein Afrika!

Restaurant Klein Afrika is zo’n plekje waar je ongedwongen met de kids kunt lunchen, borrelen en dineren. Inmiddels een begrip in de regio!

Het ademt de sfeer van een hippe strandtent gecombineerd met de wilde dieren van Afrika.

Met prachtige foto’s en koppen van wilde dieren aan de muur, een te gekke speeltuin en zelfs een kleine dierentuin. 

Menukaart
Voor de kleine ontdekkingsreizigers is er een speciaal kindermenu waarop, naast de pannenkoeken, de frietjes natuurlijk niet ontbreken. En voor de papa’s en mama’s is er ook meer dan een pannenkoek, zoals een heerlijk sateetje of een malse biefstuk. 

En natuurlijk kunnen de kids zich binnen ook super vermaken in de aparte speelruimte met springkussen, tafelvoetbalspel en tekentafel.

Klik via de roze button door naar de website van Restaurant Klein Afrika waar nog veel meer lekkers en andere leuke dingen op staan.

Écht een super mooie plek waar je heerlijk kunt zitten na een bezoekje aan Speelbos ’t Hulsbeek. Check hier meer leuke eropuit tips! 

Tip: wist je dat je bij Restaurant Klein Afrika ook je kinderfeestje kunt vieren? Op onze thema-pagina kinderfeestjes vind je de leukste feestjes in Twente.

Restaurant Klein Afrika

Oude Almeloseweg 6

7576 PE Oldenzaal

Openingstijden Zie website
Prijs Je hebt al een lekker kindermenu of pannenkoek vanaf € 4,75
Mail direct

Mail direct naar Restaurant Klein Afrika

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x toffe spelletjes met water

Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

10x thuis-uitjes voor kinderen

Wij hebben even flink omgedacht. Want ook al kun je er even niet op uit, er kan nog steeds heel veel! Lees onze 10 tips hieronder:

10x Kidsproof Haaksbergen

Ken jij deze plekjes al? Haaksbergen en omgeving is prachtig, en vol met kidsproof activiteiten! Wij hebben de 10 leukste uitjes op een rijtje gezet. Speeltuinen, parken, zwembaden, kindvriendelijke restaurants en nog meer. Veel plezier!

11x tuinieren met kids

De tijd van het tuinieren is weer aangebroken en dat is eigenlijk best fijn. Ben jij al verknocht aan je eigen (keuken)moestuintje of de bloembakken op het balkon? Met deze leuke items kun je je tuinhart ophalen én maak je gelijk plantliefhebbers van je kinderen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief