Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Zomerse DIY-tips!

Gepubliceerd op 1 juni 2024

Joehoe! Het is zomer! Tijd voor bikini’s, strand, lekker met water spelen en barbecueën. Ik kan altijd enorm genieten van de vrolijke kleuren, de lange avonden, het buitenleven en de heerlijke zomerse gerechten.

Ook voor de kids zijn er natuurlijk heerlijke snacks te bedenken voor als het buiten warm is. Fruit is altijd goed, zeker als je het lekker ’tropisch’ serveert of er ijsjes van maakt.

Dan hebben ze daarna weer voldoende energie om buiten te spelen. Er zijn zoveel leuke zomerse spelletjes te verzinnen. Wij zijn fan van waterestafette, dat spel blijft een topper, maar heb je wel eens gehoord van het spel ’teenslipper schoppen’ Deze link opent in een nieuwe tab? Hilarisch! Zoek een goede open ruimte op en laat de kinderen een voor een vanaf een vaste plek hun slipper of pantoffel uitschoppen. Degene die zijn ‘schoen’ het meest ver weg schopt, heeft gewonnen!

Zijn de kids moe en warm van het spelen? Kruip dan in de tuin onder de parasol en maak een paar zomerse knutsels met ze. Een zonnetje of teenslippertjes bijvoorbeeld zijn gemakkelijk te maken en zien er zo leuk uit.

Zoek je voor de oudere kids een iets moeilijker werkje aan? Probeer dan eens dit zomerse strandtafereeltje te maken of deze vrolijke aardbei. Leuk!

Geniet van de zomer!

Lees ook:

Alle blogs

Een zomer vol Volksfeesten

De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?

8x Coole traktatie inspiratie!

Ooh, wat worden kinderen toch blij als ze mogen trakteren. Hét momentje dat ze in de klas even in de schijnwerpers mogen staan. Maar voor ons als ouders kan het bedenken van die ene coole traktatie soms best voor wat hoofdbrekers zorgen.

Spetteren in Gronau

De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.

24 spelletjes die kinderen zelf kunnen doen

Deze spellen spelen je kinderen helemaal zelf. Alleen of met elkaar. Oh, wat is dit ideaal. Samen met je kind een spelletje doen is vaak reuze gezellig, maar soms hebben we toch liever een momentje voor onszelf. Op die momenten zijn deze spelletjes onmisbaar in je repertoire. We hebben ze handig per leeftijd gesorteerd.

Favoriete uitjes & adressen

Zomerfeest Rossum

Hollywood Entertainment Center

Speelfontein in Gronau

Vlot bouwen

Café Restaurant Rouwers

Meer inspiratie

Hollywood Entertainment Center

De perfecte plek om samen te genieten van fun, food en entertainment!

Kleuterbios: Vier Feest met Dikkie Dik

Gezellig met je kleintje(s) naar de Kinepolis Kleuterbios; een heel speciaal weekenduitje!

Podiumtijgers gezocht

De Reisopera zoekt enthousiaste kinderen voor meezingconcert 'Van Parijs tot Purmerend'.

Kalibershow

Van repetitie naar showtime: de Kalibershow barst los

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief