Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Zomerse DIY-tips!

Gepubliceerd op 1 juni 2024

Joehoe! Het is zomer! Tijd voor bikini’s, strand, lekker met water spelen en barbecueën. Ik kan altijd enorm genieten van de vrolijke kleuren, de lange avonden, het buitenleven en de heerlijke zomerse gerechten.

Ook voor de kids zijn er natuurlijk heerlijke snacks te bedenken voor als het buiten warm is. Fruit is altijd goed, zeker als je het lekker ’tropisch’ serveert of er ijsjes van maakt.

Dan hebben ze daarna weer voldoende energie om buiten te spelen. Er zijn zoveel leuke zomerse spelletjes te verzinnen. Wij zijn fan van waterestafette, dat spel blijft een topper, maar heb je wel eens gehoord van het spel ’teenslipper schoppen’ Deze link opent in een nieuwe tab? Hilarisch! Zoek een goede open ruimte op en laat de kinderen een voor een vanaf een vaste plek hun slipper of pantoffel uitschoppen. Degene die zijn ‘schoen’ het meest ver weg schopt, heeft gewonnen!

Zijn de kids moe en warm van het spelen? Kruip dan in de tuin onder de parasol en maak een paar zomerse knutsels met ze. Een zonnetje of teenslippertjes bijvoorbeeld zijn gemakkelijk te maken en zien er zo leuk uit.

Zoek je voor de oudere kids een iets moeilijker werkje aan? Probeer dan eens dit zomerse strandtafereeltje te maken of deze vrolijke aardbei. Leuk!

Geniet van de zomer!

Lees ook:

Alle blogs

Römer- und Germanentage in Park Kalkriese: een avontuurlijke dag vol verhalen, demonstraties en activiteiten.

Zoek je een bijzonder gezinsuitje waar kinderen niet alleen kunnen kijken, maar ook écht mogen beleven? Zet de Germanentage in Park Kalkriese dan maar alvast op jullie lijstje!

Gratis springkussens

Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 7 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

Favoriete uitjes & adressen

Germanentage in Park Kalkriese

Meneer Monster (2+)

Paard en Wagen tocht

Klimbos Rutbeek

Meer inspiratie

Germanentage in Park Kalkriese

De geschiedenis komt hier echt tot leven - bewonder de Romeinen en leef mee in hun kampement!

GRIMM (8+)

Bekende sprookjes komen terug in een doldwaze hiphop-balletmix bij Schouwburg Hengelo!

Randrock Vriezenveen

Festival voor kids op Randrock Junior 2026!

Campina Open Boerderijdag Tilligte

Een dagje uit op een echte boerderij, met boerenstormbaan, schminken en natuurlijk veel koeien!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief