Blogs & inspiratie
Maak je eigen stoepkrijt!
Gepubliceerd op 2 juni 2024
Wist je dat je heel makkelijk zelf stoepkrijtverf kan maken?! Super leuk om met een kwast op de stoep je eigen creatie te ontwerpen! Wij hebben dit eenvoudige recept voor je getest.
Zelf stoepkrijt maken
Wist je dat je heel makkelijk zelf stoepkrijtverf kunt maken?

Dit heb je nodig
– 250 ml water
– 250 ml meel (of maizena)
– 2 eetlepels afwasmiddel
– voedingskleurstof
– een muffinvorm of losse bakjes
– verfkwasten
Meng het water, het meel en het afwasmiddel tot een glad mengsel. Verdeel dit over de bakjes. Voeg per bakje net zoveel kleurstof toe als je wilt.
Deze stoepkrijtverf breng je het makkelijkste aan met een kwast.
TIP: Een muffinvorm is extra handig om alle kleurtjes in te mengen.

Heel veel tekenplezier!
Liefs Lotte
Lees ook:
Alle blogs
Spetteren in Gronau
De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.
Alles voor een heerlijke zomervakantie in Twente!
Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?Meer inspiratie
Fruitigste Kleinfruitdagen
Proef bessen, frambozen en aardbeien. Ervaar hoe lekker en gezond het fruit van Nederlandse bodem is!
Expeditie Twente
Deze zomer ga je met een speciale editie van de speurkoffer op ontdekkingstocht door De Museumfabriek.
Rondleidingen boerderijen
Er zijn weer rondleidingen op boerderijen rondom Enschede in de zomervakantie!
