Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Makkelijke kerstkapsels voor kids!

Gepubliceerd op 2 juni 2024

Ho ho ho, we kunnen binnenkort weer aan de bak.... met kerstkapsels... Help! Ik heb niet veel inspiratie en de meiden willen echt wel eens iets anders dan de standaard vlecht. Tijd om Angela van Angela's Haarstudio te vragen om wat inspiratie!

De feestdagen komen eraan, dus het wordt tijd om met de feestkapsels aan de gang te gaan. Mijn collega Claudine heeft zus Angela van Angela’s Haarstudio Deze link opent in een nieuwe tab weer gevraagd om een paar leuke kerstkapsels voor gemaksmoeders te bedenken en dat is gelukt!

* De kerstknot
Onze favoriet, deze prachtige knot die jouw dochter er meteen feestelijk uit laat zien. Als je dit filmpje bekijkt en goed oplet, maak jij deze knot straks zelf in een handomdraai!


*
 De watervalvlecht
De watervalvlecht is echt te gek, maar moet je wel even door hebben. Om het jullie zo makkelijk mogelijk te maken, hebben we hier ook een filmpje van gemaakt:

Maak de watervalvlecht af met een leuk kerst speldje!

* Hoge paardestaart met gevlochten haarband
Hou aan de rechterkant een grote pluk los en maak van de rest van het haar een hoge paardestaart. Doe hier een gezellig kerst elastiekje om. Pak de pluk die los hangt, en maak er een vlecht in. Ga met de vlecht van rechts over het hoofd naar links, zodat de vlecht als een haarband over het hoofd valt. Pak een speldje en zet dit vast. Klaar ben je!

* Haar los met een vlecht achter
Met Kerst mag het haar aan de voor- en achterkant best wat “boller”, dat staat sjiek, maar hoe krijg je dat voor elkaar? We hebben het Angela gevraagd, je doet het als volgt. Pak het voorste deel van het haar, strooi er volumepoeder in en tist. Kam het daarna voorzichtig glad naar achteren en je haar staat mooi bol. Maak dan een vlecht. Na ongeveer 3 “slagen” vlecht je aan beide kanten 1 plukje haar mee van de zijkant en vlecht vervolgens de vlecht verder af. Koop een leuk elastiekje, zoals deze met belletjes (van de Claire’s) en je hebt een mooi kerstkapsel. Leuk detail: als ze beweegt hoor je het belletje!

* Diadeem
Zet de diadeem in het haar. Aan de ene kant doe je het haar áchter de diadeem aan de andere kant laat je er een pluk voor hangen. Deze pluk draai je een aantal keren om de diadeem en je dochter is klaar voor het Kerstdiner op school!

De kerstaccessoires die we hebben gebruikt, komen bij Claire’s vandaan, maar je kunt natuurlijk ook bij de Primark of H&M kijken voor leuke kerst haarspulletjes.

Hopelijk heb je genoeg inspiratie om het haar van je dochter(s) feestelijk te maken met Kerstmis. Wil je nog meer inspiratie, kijk dan even naar de tips voor feestkapsels van Angela van vorig jaar! Deze link opent in een nieuwe tab

Heel veel succes en fijne feestdagen!

Lees ook:

Alle blogs

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 7 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente

Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!

De leukste Halloween activiteiten met kids in Twente

Halloween is het feest om het einde van de zomertijd te vieren. En natuurlijk ook om lekker te grrrriezelen! Bekijk snel de griezeligste activiteiten voor kinderen in Twente.

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Favoriete uitjes & adressen

Bosplezier

Lekker bouwen in de bieb

Halloween Almelo – Toverschool

Doe mee aan de Natuurwerkdag!

Meer inspiratie

Halloweekend Eibergen

Dat wordt weer griezelig gezellig met deze speciale Halloween activiteiten!

Magische Media Show

Goochelaar Lars laat je zien wat echt en nep is in de digitale wereld. Gratis show in de bieb!

(N)iets aan (3+)

Kom je kijken naar dit muzikale avontuur tussen bergen kleding, bij het Wilminktheater?

Halloweenkermis Enschede

Een super gave halloweenkermis tijdens de herfstvakantie met meer dan 60 attracties!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!