Aquadrome Enschede
Zwemparadijs Aquadrome heeft twee waterglijbanen, een wildwaterbaan en nog veel meer!
LET OP: GROTE VERBOUWING. De informatie hieronder is niet actueel, de verbouwing is nog aan de gang! Check de website van Sportaal voordat je je bezoek plant.
Zwemparadijs Aquadrome is het grootste zwembad van Twente en heeft voor iedereen iets te bieden. Het bestaat uit een 25-meterbad met 6 banen, een recreatiebad met twee waterglijbanen, een wildwaterbaan en nog veel meer.
In de korte schoolvakanties worden er ook leuke activiteiten georganiseerd. Kijk hiervoor op de website via de roze button.
Tip: Wist je dat je in Aquadrome ook je zwemdiploma kan halen?
Aquadrome
J J Van Deinselaan 2
7541 BR Enschede
Openingstijden
Zie websiteVan 1 mei tot 1 september is buitenzwembad geopend.
Prijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spetteren in Gronau
De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?