
Aquadrome Enschede
Zwemparadijs Aquadrome heeft twee waterglijbanen, een wildwaterbaan en nog veel meer!
Zwemparadijs Aquadrome is het grootste zwembad van Twente en heeft voor iedereen iets te bieden. Het bestaat uit een 25-meterbad met 6 banen, een recreatiebad met twee waterglijbanen, een wildwaterbaan en nog veel meer.
Bovendien kun je in de zomer ook leker buiten zwemmen. Er zijn drie baden met diverse speelattributen en een glijbaan.
* vanwege werkzaamheden is het recreatiebad in maart en april 2024 tijdelijk gesloten *
Bij Aquadrome zijn piraten actief! Ze wonen in Het Piratennest en elke woensdag en zaterdag organiseren ze leuke activiteiten voor alle kinderen in het bad. Onze piraten gaan regelmatig schat zoeken, kielhalen, schepen kapen en nog veel meer.
In de korte schoolvakanties worden er zelfs dagelijks piratenspelen gehouden. Kijk hiervoor op de website via de roze button.
Tip: Wist je dat je in Aquadrome ook je zwemdiploma kan halen?
Aquadrome
J J Van Deinselaan 2
7541 BR Enschede
Openingstijden
Zie websiteVan 1 mei tot 1 september is buitenzwembad geopend.
Prijs
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste buitenspeeltuinen van Twente
Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?
7x de lekkerste ijsjes van Twente
Waar kun je de lekkerste ijsjes van Twente kopen? Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van onze favoriete ijssalons. Dat wordt smullen!
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?