Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ballorig Nijverdal

Zin om je helemaal even uit te leven? Ga dan naar speelparadijs Ballorig!

Ballorig in Nijverdal is een overdekt speelparadijs voor kinderen van 0 tot en met 12 jaar. Hier kunnen ze heerlijk kunnen springen op de megatrampoline, crossen op het autocircuit of klimmen op de spannende klimtoestellen. Voor de peuters (tot 4 jaar) is er een aparte speelruimte.

Lekker swingen doe je met de lapjeskat Chat. Af en toe komt hij op bezoek. Ze kunnen hem een handje of een knuffel geven en gaat graag op de foto!

Terwijl de kids zich uitleven in het speelparadijs, kun jij een kopje koffie drinken of iets eten in het restaurant. Er is gratis wifi en je hebt er een goed overzicht over de diverse speeltoestellen.

Er is ook een vestiging in Enschede. Voor meer informatie klik je op de roze button.

Tip: Er zijn nog meer meer leuke speeltuinen, kijk in onze categorie Eropuit!

Ballorig

Van Den Bergsweg 3

7442 CK Nijverdal

Openingstijden zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Ballorig

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Restaurants met indoor-speeltuin

Natuurlijk hartstikke leuk, al die indoor speelparadijzen. Maar zou het niet heerlijk zijn als je er ook echt goed kan lunchen of dineren? Ik kan echt genieten van een portie friet, maar voor een goed bord eten rij ik ook best een stukje verder. Gelukkig kan het gewoon in Twente! De leukste adressen vind je hier. Onderaan staat een link naar een handige kaart. Eet smakelijk & veel plezier!

10x thuis-uitjes voor kinderen

Wij hebben even flink omgedacht. Want ook al kun je er even niet op uit, er kan nog steeds heel veel! Lees onze 10 tips hieronder:

Waar is hier de ballenbak?

Bij ons momenteel de favoriete activiteit: de ballenbak. Maar ja, waar zitten die nou in Twente? Gelukkig zijn ze op meerdere plekken te vinden, en niet alleen in de overdekte speelparadijzen. We beginnen met de restaurants (lekker!), dan de kinderboerderijen (leuk!) en dan naar de indoor hallen (logisch!). Veel plezier!

Back-to-school special

Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief