Camping De Poppe
Wil je samen met animatiefiguur Onky allerlei avonturen beleven? Ga dan op vakantie naar De Poppe!
Camping de Poppe is een leuke, kindvriendelijke camping tussen de dorpjes Markelo en Holten, midden in de prachtige Twentse natuur!
De Poppe is een echte familiecamping waarbij je kind(eren), van jong tot oud, zich zeker zullen vermaken! Met het animatieteam en het animatiefiguur Onky kunnen de kinderen knutselen en andere activiteiten doen. Er zijn (indoor) speeltuinen en er worden vaak leuke voorstellingen opgevoerd.
Soms gaan ze paardrijden en een andere keer leuke spelletjes doen op het sportveld. Zin om te zwemmen of springen? In het openlucht zwembad is een glijbaan en bij de recreatievijver is ook nog een grote trampoline!
De camping heeft ruime plaatsen, zowel in de schaduw als in de zon, een restaurant, ontbijtwinkel en goed sanitair. Neem via de roze button een kijkje op de website, hier vind je veel leuke foto’s!
We hebben gave Eropuit tips voor je verzameld in de omgeving van de camping!
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x buitenactiviteiten met kinderen
Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
8x Coole traktatie inspiratie!
Ooh, wat worden kinderen toch blij als ze mogen trakteren. Hét momentje dat ze in de klas even in de schijnwerpers mogen staan. Maar voor ons als ouders kan het bedenken van die ene coole traktatie soms best voor wat hoofdbrekers zorgen.